Logowanie Rejestracja
E-Mail / Login
Hasło
Strona główna Forum Porady lekarzy weterynarii

Forum

Kategoria: Porady lekarzy weterynarii

Wybierz temat forum:


Powrót do kategorii
Tematy Odpowiedzi Autor Wyświetleń Ostatni Post
DZIEŃ DOBRY, moja suka,ok. 11 lat, miała 4 dni temu operację usunuiecia ropomacicza. Wczesniej było wykonane USG, gdzie uklad moczowy był w porządku : pęcherz czysty bez złogów, nerki prawidłowe. Operacja przebiegła pomyślnie, jednak po 2 godz. sunia dostała krwotoku. Okazało się,...
1 GABIIKAJTEK 1383
2010-11-30
Maciej
Witam, Mam 15 letniego jamnika. Ostatnio byliśmy u lekarza weterynarii i dowiedzieliśmy się, że ma nowotwór, po zbadaniu lekarz wyczuł w środku jelita ogromny nowotwór, który jest już na tyle duży, że blokuje psu mozliwość załatwienia się. Bąbla strasznie boli cały odbyt i jak...
1 risa85 962
2010-11-29
Mieszko
Witam,wychowuje rozelle od 8 miesiecy,czyli praktycznie od urodzenia bo została odrzucona przez rodziców jako jedno z pięciu piskląt,(teraz wiem dlaczego)Zwracam się z prośbą o pomoc w znalezieniu weterynarza który potrafi jej pomóc.Mieszkam pod Poznaniem i ani tu ani w całym Poznaniu...
3 beata50 3028
2010-12-04
Andrzej
Witam, mam 9-cio miesięczną kotkę, rasy pers. Dość często sie ostatnio zdarza, że ma drgawki, pojawiają się one w różnych sytuacjach: jak leży na grzbiecie i ma wyciągnięte łapki, jak leży zwinięta w kłębek, jak leży na brzuchu, jak siedzi. Nie są to jakieś bardzo duże...
1 karolcia2207 4959
2010-11-29
Mieszko
Witam, czy karma eukanuba to dobra karma.
1 ola 1020
2010-11-27
Mieszko
Od 2 dni piesek jest leczony na parwowiroze dostaje kroplowki sodu chlorek leki przeciw wymiotne i jakies antybiotyki mimo to ozywa tylko na godzine po podaniu lekkow puzniej znow to samo ten dziwny slinotok wymioty biegunka czy to znaczy ze nie ma poprawy?? czy moj psiak zdechnie? 30% leczonych nie...
3 Biszkoptowa 2888
2010-11-29
Mieszko
Witam, mam 2,5 letniego kociaka "dachowca", tydzien temu zauważyłam na jego brzuszku (między tylnymi łapami) małą rankę ze strupkiem, twardość i opuchliznę wokoło. Obawialam się najgorszego, ponieważ rok temu u kota przprowadzono zabieg usunięcia komórek rakowych z płatka ucha...
1 SPBMRT 1426
2010-11-27
Sokal
Witam , mój pies ma prawie 8 lat , jest to pies rasy terrier,kundel mieszaniec , niestety nie potrafię powiedzieć dokładnie jakiej , jest płci męskiej. Jakiś miesiąc temu zaczął mieć problemy z oddychaniem. Weterynarz powiedział , że ma tarczycę , chory układ oddechowy i wątrobę....
1 mysterii9 883
2010-11-26
Mieszko
Mam czteromiesicznego kota rasy maine coon, kotek jest pod stala opieka lekarza. Karmiony jest karma przeznaczona dla tej rasy, Kotek dostaje witaminy. Niestety nasz lekarz nie potrafi sobie poradzic z tym, ze kotek przy kazdym podniesieniu na rece przerazliwie miauczy, zazwyczaj radosny wtedy gdy...
1 jemima 976
2010-11-25
Maciej
Witam. W kale szczeniaka - 8 tygodniowy Golden retriever - zauważyłem czerwone pasemka, myślę, że to ślady krwi. Szczeniak żywiony jest suchą karmą ARION dla szczeniaków ras dużych. Karmę ma cały czas na miseczce - nie zjada zbyt dużo. Nie zauważyłem żeby zjadł coś przypadkowo....
1 48073004819 1392
2010-11-25
Maciej


        252    253    254    255    256        

Wyświetlam [ 2531 - 2540 ] z 3015

Powrót do kategorii
Powered by: Imperial CMS
Copyright 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone dla PortalWeterynaryjny.pl