Logowanie Rejestracja
E-Mail / Login
Hasło
Strona główna Forum Porady lekarzy weterynarii

Forum

Kategoria: Porady lekarzy weterynarii

Wybierz temat forum:


Powrót do kategorii
Tematy Odpowiedzi Autor Wyświetleń Ostatni Post
Ostatnio przeczytałam ,ze jest mozliwy stan u chomika który imituje zgon nie wiem czy to prawda ?czy faktycznie wie ktoś czy istnieje cos takiego u chomika dzungarsiego ,że mimo sztywnosci i zimnego ciałka nadal zyje ? chomik ma rok i 4 miesiące .... i jesli coś takiego isnieje to jak go z...
3 Angelika 2818
2012-02-06
Roma97
Witam mam psa syberian haski od paru tygodni dzieje sie z nim cos dziwnego- zjadl kosc z golonki i od tego mometu zaczol wymiotowac bylem u weterynarza i dal mu jakies antybiotyki i srodek przeciw wymiotny,pomoglo na jeden dzien ale obiawy sie nasilily najpierw przestal jesc i pic wiec zmuszalismy...
1 darekepe 5712
2010-04-24
bolilapka
Mam problem moja 3 letnia suczka yorka którą dostałam od chodowcy bo była już nieproduktywna, powiedziano mi że nie może mieć więcej szczeniąt bo miała już 3 cesarki prawdopodobnie jest w ciąży niewiem jak to się stało domyślam się że dzieci niedopilnowały psa podczas gdy ja...
1 olcia18 1950
2010-04-23
Sokal
witam mam pytanie odnośnie kota mam w domu półroczną kotkę dachowca i od pewnego czasu nie wiem czy ma zaparcia czy to jej natura taka ogon przekrzywia i prężry tylnie łapy do tyłu i podnosi ogon co robi pozdrawiam
1 ql33 1614
2010-04-21
Sokal
mój chomik jest mi bardzo bliski. ostatnio zachowuje się dosyć dziwnie i nie wiem jak mu pomóc. ma zaropiałe oczy, po których się ciągle drapie... co mogę dla niego zrobić?
1 chomik 1555
2010-04-23
Andrzej


        298    299    300    301    302 

Wyświetlam [ 3011 - 3015 ] z 3015

Powrót do kategorii
Powered by: Imperial CMS
Copyright 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone dla PortalWeterynaryjny.pl