Logowanie Rejestracja
E-Mail / Login
Hasło
Strona główna Forum Porady lekarzy weterynarii

Forum

Kategoria: Porady lekarzy weterynarii

Wybierz temat forum:


Powrót do kategorii
Tematy Odpowiedzi Autor Wyświetleń Ostatni Post
Mój chory na zapalenie płuc królik u weterynarza podczas mierzenia temperatury piszczał i szarpał sie aż w końcu pewnie odruchowo wyrwał sie i skoczył na mnie. Ja go złapałam w powietrzu jedną ręką za grzbiet i w momencie jak go chwyciłam królik przestał sie wyrywać i piszczeć....
8 justyna.blue 3500
2010-05-29
justyna.blue@op.pl
Czy człowiek poprzez dotknięcie ręką i powąchanie rozlanej szczepionki przeciwko wściekliźnie dla psa może zachorować na tą chorobę? Co powinno się zrobić w takiej sytuacji?
2 kwiat123 2422
2010-05-26
Maciej
Mój piesek ma robaczki.Kuracja tabletkami, która zalecił lekarz nie przynosiła większych efektów wiec lekarz mu dziś podał zastrzyk.Po godzinie do 2 piesek zaczął wymiotować i ciągle spał..Po kolejnych wymiotach zadzwoniłam zaniepokojona do lekarza który mu to podał z pytaniem co mu...
3 XANGEL 15148
2010-05-29
Sokal
Witam, jestem właścicielką rocznego teriera walijskiego, do tej pory nasz piesek był okazem zdrowia,nagle z godziny na godzinę zaczął dziwnie piszczeć , świszczeć , zmieniłmu się głos, stopniowo przy szczekaniu pojawiał się świst podczas wdechu powietrza, odwiedzilismy weterynarza,...
9 funia 18558
2010-05-25
bolilapka
Mam 8 i pół letniego mieszanca owczarka niemieckiego..ostatnio zostalo mu zdiagnozowane zapalenie tarczy ogonowej we wstepnej fazie..wywolane nadprodukcja testosteronu..rozwiazaniem ma byc kastracja. Zastanawiam sie czy moj piesek nie jest juz czasem za stary na tak powazna operacje???jakie...
1 wisienka0121 2372
2010-05-24
bolilapka
Mam żółwia czerwonolicego, który od pewnego czasu ma na oczach białą błonę, która zmieniła kolor na brązowy. Żółw nie może jeść i się nie rusza. Zmieniana jest woda regularnie, warunki ma b.dobre. Jak leczyć jego oczy?
1 kaszyn 1559
2010-05-23
bolilapka
Dzień dobry. U mojej 7-letniej suczki pojawiły się na gruczole sutkowym zgrubienia i wybrzuszenia, jakby guzki. Poprzedni lekarz powiedzial ze jest to wynik tego ze nie miała nigdy młodych i jezeli guzki się nie powiększaja i nie ciekna, trzeba zostawić to w spokoju a niebawem zniknie....
1 nataliaala 1800
2010-05-23
bolilapka
Moj piesek nierasowy ze szpicowatych ma 15 lat i chore serduszko.stawy biodrowe.nie slyszy a ostatnio bardzo pogorszyl mu sie wzrok mimo to jest w dalszym ciagu w miare sprawnym i wesolym pieskiem. Bardzo go kochamy.Zdajemy sobie sprawe,ze to objawy starosci jednak prosze o porade,czy jest jakies...
1 ewa2607 3300
2010-05-21
bolilapka
Witam. Mam od miesiąca chomika dżungarskiego i mam z nim mały problem. Codziennie daje mu świeżą wodę. Ma w poidełku i miseczce, dawałam mu także mleko a on w ogóle tego nie rusza. Myślałam z początku, że on nie potrafi pić z poidełka, więc nalałam do miseczki a on się tylko w...
1 magda 1572
2010-05-21
Dolittle
Moja 3 letnia suka (wielorasa) ma niepokojące mnie objawy w nocy. Zaczyna oddychać całą przeponą, tak jakby brakowało jej powietrza. 5-6 takich oddechów i jest normalnie. Najpierw myślałam,że to odruch wymiotny, ale nic takiego się nie wydarzyło. Nieraz jest to jednorazowo, dziś z...
3 57053107123 6007
2010-05-23
mund1k


        296    297    298    299    300        

Wyświetlam [ 2971 - 2980 ] z 3015

Powrót do kategorii
Powered by: Imperial CMS
Copyright 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone dla PortalWeterynaryjny.pl