Logowanie Rejestracja
E-Mail / Login
Hasło
Strona główna Forum Porady lekarzy weterynarii

Forum

Kategoria: Porady lekarzy weterynarii

Wybierz temat forum:


Powrót do kategorii
Tematy Odpowiedzi Autor Wyświetleń Ostatni Post
Witam Mam psa 6 letniego boksera skuczkadzisiaj rano zaczela sikac krwia i wymiotowala nie wiem o co chodzi ; (prosze o szybka pomoc .
1 draqsters 2529
2010-05-29
bolilapka
witamMam krolika-baranka francuskiego,ma 11 miesiecy.W ciągu ostatniego tyg krolik bardzo dziwnie sie zachowuje,je i pije w normalnych ilosciach ale jest smutny,przygaszony,nie biega i nie szaleje jak to mu sie wczesniej zdarzalo,poza tym wydaje mi sie ,że schudl .Proszę o poradę
1 pszczola 2062
2010-05-29
Andrzej
moja suka ma 12 lat. W ubieglym roku po stwierdzeniu ropomacicza usunieto macice. Operacje zniosla dzielnie ale na brzuchu rozwinal sie wielki guz. Lekarze twierdza ze nie ma potrzeby usuniecia go. Dzis mam klopot, bo utworzyl sie wielki ropniak przy sudku, z ktorego wyciekla ropa.Lekarz zasusza...
1 zyta 2602
2010-05-28
Maciej
Moj 8 i pol letni mieszaniec owczarka niemieckiego zostal poddany kastracji(ze wzgledu na prostate)..jest jakies 7 godzin po zabiegu..zeszla z niego narkoza..wczesniej mial tez podana kroplowke..ale jeszce wydaje sie taki dziwny..w sensie ze
2 wisienka0121 3426
2010-05-28
Maciej
Moja ponad 20 letnia suczka ma powiększone węzły chłonne ( twarde guzy) na szyji .Leczenie antybiotykiem i sterydem pomogło na około tydzień,potem pojawił się nowy guz nieco wyżej. Pani doktor stwierdziła, że dalsze leczenie w jej wieku nie ma sensu, zaproponowała uśpienie. mam jednak...
2 64072512021 1527
2010-05-27
bolilapka
W jaki sposób uchronić trzy dorosłe kocury kastraty przed kleszczami?Przez ostatnie dwa lata mieszkaliśmy w blokach na 4 piętrze,koty nie wychodziły wogóle i problemu nie było.Od miesiąca mieszkamy w domku ze sporym podwórkiem,koty tam przesiadują,czasem wypuszczają się do sąsiadów w...
1 anna 1273
2010-05-27
Martyna
Czy zapalenie płuc i problemy związane z oddychaniem mogą powodować że zwierze wpada w panike i zaczyna niespokojnie biegać? Mój królik ma zapalenie pluc, infekcje gónych dróg oddechowych, momentami sie dusi i jest w trakcie leczenia. Wczoraj zamknęłam go wklatce na kilka godzin, potem...
8 tiger1 7535
2010-06-07
Andrzej
Witam, mam problem, moj szynszyl od kilku dni robi bobki o miękkiej konsystencji. Tak jakby były lekko mokre, przez co są bardzo miekkie. Nie wiem co mogło mu zaszkodzic. Nie dostał ani nowej karmy. Wymyłam klatke, wysprzatałam, zabrałam siano i dałam troszke jedzenia. Dostaje tez węgiel...
1 msbreezerka 5019
2010-05-27
Maciej
Witam,od dwóch tygodni jestem właścicielką młodego króliczka. Zwierzatko ma 2,5 m-ca. Króliczek ma się dobrze- dużo je, lubi się ruszac. Właśnie sprzatałam mu klatkę kiedy znalazłam pod kuwetą robaka-ok.3-4cm, wijącego się , podzielonego na segmenty. Skąd się tam wziął? Czy...
1 tess_1 1788
2010-05-27
Maciej
Moja kotka ma 12 lat. Od jakiegoś czasu gdy zasypia, to nie można jej dobudzić, w czasie snu robi się całkowicie wiotka. Można ją podnieść, obracać nią a ona w ogóle nie reaguje. Dopiero gdy ktoś głośniej krzyknie lub też mocniej nią potrzęsie to się budzi. Pytałam się lekarza...
1 Marlenka 1502
2010-05-26
bolilapka


        295    296    297    298    299        

Wyświetlam [ 2961 - 2970 ] z 3015

Powrót do kategorii
Powered by: Imperial CMS
Copyright 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone dla PortalWeterynaryjny.pl