Logowanie Rejestracja
E-Mail / Login
Hasło
Strona główna Forum Porady lekarzy weterynarii

Forum

Kategoria: Porady lekarzy weterynarii

Wybierz temat forum:


Powrót do kategorii
Tematy Odpowiedzi Autor Wyświetleń Ostatni Post
witam, od miesiaca mam krolika miniaturka, rasa lew. Krolik ma teraz okolo 7-8 tygodni i od paru dni zaczal sie zalatwiac poza swoja klatka, a szczegolnie w jednym miejscu. Jak narazie jest za maly, zeby wskoczyc na lozko, ale obawiam, ze problem moze stac sie wiekszy, w miare rozwoju krolika....
1 alicja_k 2584
2010-06-07
Andrzej
Witam!!!Mam 3 letnią kotkę perską, która miała 1 raz potomstwo, ostatnio kupiliśmy jej mała towarzyszkę (teraz ma 13 trygodni)obie kotki bardzi się zaprzyjaźniły , problemem jest to, starsza kotka dostała pokarm, a małą ssie ją.Słyszałam , że to zdarza się podczas adopcji i mogą...
1 asiaswiecie 1359
2010-06-07
Sokal
Mam jamnika 14nasto letniego.Stwierdzono u niego nowotwór kości tylnej kończyny.Bardzo cierpi i mam pytanie czy można mu pomóc?Czy tylko uśpić?
1 lucjanekm 1303
2010-06-07
Sokal
Witam! Jakiś czas temu mój żółw nabawił się jakiejś gulki z prawej strony łebka. Nie wiem, co to jest i czy jest groźne dla niego. Może załączę link ze zdjęciem, bo trudno dokładnie opisać problem: http://yfrog.com/5hclipboard01ruj
1 breed 1658
2010-06-07
Andrzej
Witam, mojemu psu rasy chow chow została postawiona diagnoza zarażenia drożdżakami. Jego objawy to świąd skóry i wypryski, wypryski na łapach i deformacja łap, pies też bardzo ciężko oddycha jakby miał nadmiar gęstej śliny. Ma apetyt jednak nie tyje. W tym momencie jego choroba jest...
1 ola2105 6569
2010-06-04
bolilapka
Witam mam psa który dostał paralizu mordki. Jak go leczyć? Czy drogo to będzie kosztowało?Bardzo mi zależy na tym by wyzdrowiał bo jest to rasa ratlerka. prosze o szybka odpowiedz
3 sylwia1234567890 2031
2010-06-05
bolilapka
Witam.Mieszkam obecnie w uk. Wracam na stałe do Polski z kotem zakupionym tutaj. Chciałabym się dowiedzieć czy wywożąc zwierze z uk potrzebna jest sześciomiesięczna kwarantanna? Wiem że potrzbny jest paszport,szczepienia, itp. ale nikt nie potrafi mi udzielić konkretnej odpowiedzi co do...
2 pikselek 2189
2010-11-07
hindi82
Witam,mam pytanie dotyczące mojego psa-mieszańca.Od jakiegoś czasu trzepie uszami,ociera się nimi o trawę,drapie się. do tego doszło kichanie. Od jakiegoś czasu nosi obrożę,czy to może być uczulenie na nią??Proszę o odpowiedź i z góry dziękuję za udzielenie informacji.
1 iwona 1899
2010-05-31
Sokal
Witam serdecznie,Pare lat temu z trudem odratowalam psa z parwowirozy. Weterynarz wtedy powiedział ze te chorobe pies łapie m.in od kocich siuśków. (musiał gdzies powachać, polizać na podwórku)Piesek zdechł potem na inna chorobe. Po paru latach zdecydowałam sie na kotki. Kotki maja sie...
1 messuaa 1612
2010-05-30
bolilapka
Tak jak już pisałam moja kotka ma 12 lat i ostatnio gdy zasypia robi się cała wiotka, tak że nie można jej dobudzić (jakby bardzo mocno zasnęła) Byłam u weterynarza, który stwierdził, że kotce bardzo wolno bije serce i również, że ma lekką anemię. Na serce przepisał Enerenal,...
1 Marlenka 2260
2010-05-30
bolilapka


        294    295    296    297    298        

Wyświetlam [ 2951 - 2960 ] z 3015

Powrót do kategorii
Powered by: Imperial CMS
Copyright 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone dla PortalWeterynaryjny.pl