Logowanie Rejestracja
E-Mail / Login
Hasło
Strona główna Forum Porady lekarzy weterynarii

Forum

Kategoria: Porady lekarzy weterynarii

Wybierz temat forum:


Powrót do kategorii
Tematy Odpowiedzi Autor Wyświetleń Ostatni Post
Mój owczarek niemiecki(rok,suka)nie ma apetytu i jest strasznie leniwy,ciągle śpi oraz boli go prawa,tylna łapa.Boję sie o nią.Czy to jakaś choroba?(już kiedyś bolała ją przednia łapa i kulała,wtedy weterynarz kazał smarować specjalnym płynem dla bydła i przeszło)może to...
1 princess002 1452
2010-05-08
Maciej
Witam,5 miesięcy temu zmarła moja kotka(miała zaledwie 4 miesiące),Była chora na wysiękową postać FIP.Teraz chciałabym mieć nowego kota, i tutaj rodzi się moje pytanie, czy po takim okresie czasu jak 5 miesięcy mogę bez obaw wprowadzić nowe zwierze do domu? Miseczki ,kuweta zostały...
1 lola89 1573
2010-05-06
Sokal
WitamOstatnio pisałam na temat atopii u mojego psa, który był leczony przez dłuższy czas zastrzykami, (kąpany szamponem jodoforowym). Aktualnie ran ma coraz mniej(od drapania się), jeżeli są jakieś zalewam wodą utlenioną. Moim kolejnym problemem jest to, że strasznie łuszczy mu się...
1 juana89 2170
2010-05-06
bolilapka
Dzień dobry,Mam świnkę morską rozetkę i ma 2 lata. Świnka od urodzenia miała czarne oczy, ale od pewnego czasu zauważyłam, że jedno oczko ma czarne, a drugie białe. Co się jej stało?
1 Justa0408 2653
2010-05-05
Maciej
Witam.Mój pies (8-10 lat)zachorował na zapalenie ucha Srodkowego(tak stwierdził lekarz).Dostał trzy dni zastrzyki 3 pierwszego dnia i 2x po dwa.Jego stan sie poprawił ale nadal ma skręconą głowę i zatacza się przy chodzeniu.Czy potrzebne jest dalsze leczenie czy mam czekać na dalszą...
3 superzajac 4637
2010-05-04
Mieszko
Witam! Mój pies od pewnego czasu ma chorobę zwaną atopią, (tak stwierdził weterynarz) był leczony przez dłuższy czas zastrzykami, (kąpany szamponem jodoforowym) lecz choroba nie ustępuje, na szyi ma sporo dużych czerwonych plam i rany przez ciągłe drapanie się. Co robić?? Czy można...
1 juana89 2705
2010-05-03
bolilapka
Od 3, 5 miesiąca mam psa ze schroniska. Już w dniu kiedy był wzięty pies oddawał luźny żółtawy stolec. Otrzymałam wiadomość iż taka przypadłość może trwać ponieważ pies przechodzi stres emocjonalny. Niestety pies nadal ma problemy z wypróżnieniami, z okresami dużych...
1 equimeri 1528
2010-05-03
Sokal
Moja świnka morska od kilku dni chudnie, ma katar,ropiejące oczy jest apatyczna i nie ma siły chodzić.Pomóżcie jej .Ma 5 lat
1 misiata10 1663
2010-05-03
Sokal
Witam!Jestem właścicielem kota. Od kilku dni niepokoi mnie wygląd jego oczu. Duży fragment jego gałek ocznych przysłania błona.Nie wiem co mogę z tym zrobić. Proszę o radę.
1 jazzek5 1858
2010-05-02
Maciej
dzień dobry.otóż mam świnkę morską i przy opuszce ciągle wyrastało jej takie dość dziwne zgrubienie które zaczynało "oplatać" mu łapkę. zazwyczaj mu to przycinałam, ale dzisiaj będąc na spacerze chciałam to delikatnie urwać, ale przy pociągnięciu urwało się połowa opuszki ;O...
1 lolalu 2929
2010-04-30
Maciej


        298    299    300    301    302        

Wyświetlam [ 2991 - 3000 ] z 3015

Powrót do kategorii
Powered by: Imperial CMS
Copyright 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone dla PortalWeterynaryjny.pl