Logowanie Rejestracja
E-Mail / Login
Hasło
Strona główna Forum Porady lekarzy weterynarii

Forum

Kategoria: Porady lekarzy weterynarii

Wybierz temat forum:


Powrót do kategorii
Tematy Odpowiedzi Autor Wyświetleń Ostatni Post
mam 4 miesiecznego kota czesto atakuje ludzi i biega skacze wszystko tlucze i nawet juz zaczol sikac blisko kuwety niewiem co robic jest coraz gorszy
3 dominiczka825 971
2010-11-20
Maciej
Dzień dobry :-) Chciałabym zdobyć informacje dotyczące rodzaju ran, sposobów szycia ran, zależnie od rodzaju (miło widziane filmy bądź ryciny, zdjęcia sposobów szycia), materiałów do opatrunków ran i materiałów do szycia ran. Szukałam już a paru miejscach ale znajdywałam jedynie...
1 palominia 1453
2010-11-19
Maciej
Witam, słyszłam, że podhalańczyka nie wolno trzymać w kojcu. Ja mam zamiar kupić sobie psa tej rasy. Nie mógł by być w domu i na podwórku też nie wolno puszczony. Czy to prawda?
1 ola 969
2010-11-19
Maciej
Wszystko zaczęło siokoło miesiąca temu ........ PIES - SHIH-TZU WIEK - 5 miesięcy WAGA - 4,6 kg ...... YOSHI - tak się piesek wabi - zaczął się pocerać łapką po oczach i na prawej powiece była widoczna niewielka plamka wielkości główki od szpilki koloru biało -...
2 nike18 1965
2010-11-19
Maciej
Witam! Podczas załadunku na przyczepę (koniowóz) pół rocznej klaczy małopolskiej, jej tylne kopytko dostało się w szczeline między burte a podłoge przyczepy w wyniku czego klacz czesciowo zerwala kopyto, krewawienie było dość obfite. W prawdzie weterynarz zaszył to i wygladalo dobrze....
1 grand2500 897
2010-11-17
passo
Witam ! proszę o sugestie : od 23 września trawa choroba kotki Pierwsze objawy to ukrywanie się w miejscach niedostępnych, Leczenie: antybiotyki , zastrzyki przeciwbólowe, rozkurczowe Brak skuteczności, duże dawki leków przeciwbólowych badania: morfologia, biochemia, testy na bark...
2 BOEM 880
2010-11-17
BOEM
Witam, pękają mu poduszki i nie zabardzo wiem co z tym robić. po dłuższych spacerach leci krew. czy to go boli, bo odnoszę wrarzenie, żr on po prostu tego nie czuje. Proszę o pomos.
1 ola 1082
2010-11-16
Maciej
Mam 2 letnią Beagielkę, od malenkości jest chorowita jednak od pół roku cierpi z powodu wymiotów i bolącego brzuszka. Na początku stwierdzono u niej zapalenie jelit w wyniku zjedzenia zbyt dużej ilości gotowanej kości wieprzowej, poźniej doszły do tego problemy z wiecznie bolącym...
1 tequila 995
2010-11-16
Maciej
Mam trzyletniego szynszyla. Dobrze mu się powodzi ponieważ ma ogromną klatkę i urozmaicone jedzenie. Mimo to jest dziki, wsensie, że nie oswojony i wygryza sobie futerko. Ja wyjmuje go z klatki, więc to chyba nie z nudów. Nie wiem co robić bo wygląda brzydko i dziwnie się zachowuje bo...
1 ola 904
2010-11-15
Andrzej
Dzień dobry;) Mam pytanie przeczytałam że chomiki mogą jeść pokarm dla rybek i chrupki dla psa mogą ale nie często czy to prawda???;)
1 animals66 934
2010-11-15
Andrzej


        254    255    256    257    258        

Wyświetlam [ 2551 - 2560 ] z 3015

Powrót do kategorii
Powered by: Imperial CMS
Copyright 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone dla PortalWeterynaryjny.pl