Logowanie Rejestracja
E-Mail / Login
Hasło
Strona główna Forum Porady lekarzy weterynarii

Forum

Kategoria: Porady lekarzy weterynarii

Wybierz temat forum:


Powrót do kategorii
Tematy Odpowiedzi Autor Wyświetleń Ostatni Post
musze wyjechac ale nie mam mozliwosci oddania kotka lub zostawienie go z kims a bordzo sie boje ze moze cos zrobic w domu bo jak juz pisałam czesto sika poza kuweta i warjuje w domu jak mam sie przygotowac na zostawienie go wyjazd mam tylko na 1 dzien i 1 noc i troche drugiego dnia prosze o rade
3 dominiczka825 981
2010-11-27
Mieszko
Kastrowana kotka, 3 letnia, od kilku dni oddaje bardzo mało moczu. Dostała zastrzyk rozkurczowy i otrzymuje 2 razy dziennie 1/2 tabletki Furaginum ale poprawy nie ma. Mocz oddaje od czasu do czasu kilka kropel lub około 1/20 normalnego. Pije również mniej niż zwykle. Apetyt trochę mniejszy...
1 brysia 942
2010-11-25
Sokal
Dzień dobry. Ostatnio kupiliśmy około 8-miesięczną szynszylkę (standardową). Od jakiegoś tygodnia mruży lewe oczko, często je przymyka (kiedy drugie jest w porządku) i drga jej powieka, ale nie widać żadnej wydzieliny (np. ropy), chociaż wydaje nam się, że oczko jest bardziej...
1 tralala 1218
2010-11-25
Sokal
Witam, Mój kot miał 18 listopada robioną operacje uda (pisałam już na forum). Noga była drutowana i śrubowana.Dzisiaj byłam u vet i opatrunek zastał ściągnięty bo kość się zalała. Kotek nie wie co sie dzieje. Chodzi o trzech łapkach, podpiera sie na tej złamanej. Niestety ma...
1 basiafiga 978
2010-11-25
Sokal
Dzień dobry. Ostatnio mam taki problem z moim psem (2 lata, mieszaniec), gdy zostaje sam w domu to strasznie wyje i drapie drzwi. Nie wiem co mam zrobić żeby się tak nie zachowywał. Zostawiam mu dużo jego zabawek, gryzaki i jedzenie, ale on nie zwraca na to uwagi tylko szczeka, wyje i drapie...
2 sylwusiowa 1027
2011-03-18
maciekd36
Mam 9-cio tygodniowego szczeniaczka jest odrobaczonz, czy mozna zaszczepic 7-mio skladnikowa szczepionke jednorazowo, czy tez na poczate szczepionke na nosowke i parwowiroze, a po czasie dopiero nastepne szczepionki? Pozdrawiam serdecznie.
1 ewa2607 963
2010-11-23
Maciej
Zauważyłam że moja kotka (8,5roku) ma na skórze strupki. Gdy przeczesuje się palcami jej sierść można wyczuć lekką chropowatość( na większości ciała z wyjątkiem brzucha i łap) i owe strupki zwłaszcza na szyi, grzbiecie i u nasady ogona czyli te miejsca gdzie się najczęściej...
1 8eska88 2688
2010-11-23
Maciej
Witam Mój jamnik, Seven ma ponad 16 lat i od kilku miesięcy ma napady duszności i kaszlu, które nasiliły się w ostatnim miesiącu. Najczęściej są one związane z wysiłkiem, np. po przebiegnięciu lub wejściu na schody. Ale czasami też zdarzają się w czasie snu. Seven jest pod opieką...
2 pawinska 2993
2010-11-23
Mieszko
Witam serdecznie. Mam problem, moja suczka Pintscher miniaturka dostała silnej reakcji alergicznej. Na całym ciele obrzęki w postaci odstających na kilka milimetrów placków które bardzo ją swędziały. W obawie przed obrzękiem krtani podałam jej 1/3 tabletki Loratadyny. Chciałam...
1 kkoliberek 2946
2010-11-23
Mieszko
Dzień dobry;) Mam 2 chomiki syryjskie i chce się dowiedzieć czy po 2 miesiącach mogą zajść w ciąże??? Liczę na pomoc;)
1 animals66 980
2010-11-20
Sokal


        253    254    255    256    257        

Wyświetlam [ 2541 - 2550 ] z 3015

Powrót do kategorii
Powered by: Imperial CMS
Copyright 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone dla PortalWeterynaryjny.pl