Logowanie Rejestracja
E-Mail / Login
Hasło
Strona główna Forum Porady lekarzy weterynarii wyjazd

Forum

wyjazd

musze wyjechac ale nie mam mozliwosci oddania kotka lub zostawienie go z kims a bordzo sie boje ze moze cos zrobic w domu bo jak juz pisałam czesto sika poza kuweta i warjuje w domu jak mam sie przygotowac na zostawienie go wyjazd mam tylko na 1 dzien i 1 noc i troche drugiego dnia prosze o rade

Powrót do tematów | Powrót do kategorii
Autor Wiadomość
Lekarz weterynarii: Łukasz Sokalski Spec.Chirurg
Data dodania: 2010-11-25
Witam, nie wiem skąd Pani pisze, ale w większych miastach są hotele dla zwierząt i w Pani sytuacji usługi tego typu są jakimś wyjściem. Jeśli w okolicy takich nie ma, to może przychodnia weterynaryjna, która prowadzi szpital i całodobową opiekę zgodziłaby się odpłatnie zaopiekować się kotkiem. Pozdrawiam.
dominiczka825
Data dodania: 2010-11-26

boje sie zostawic go gdziekolwiek bo zawsze jak gdzies wyjechałam od razu dostawałam telefon z hotelu ze kot miauczy i niechce jesc i musiałam wracac a niechce zeby znowu to przechodził

Lekarz weterynarii: Mieszko Smulski
Data dodania: 2010-11-27
Jeśli kot źle znosi pobyt poza domem, mniejszym stresem będzie dla niego pozostanie w pustym, ale "własnym" mieszkaniu, oczywiście na krótki czas nieobecności właściciela. Nie ma żadnych specjalnych sposobów ułatwiających kotu przeżycie rozłąki. Zadbać należy o oczywiste sprawy - karma, woda, kuweta, uniemożliwienie dostępu do rzeczy, którymi kot może sobie zrobić krzywdę i również do takich, które mogą ucierpieć wskutek ingerencji nudzącego się kota.
Pozdrawiam.

Powrót do tematów | Powrót do kategorii
Powered by: Imperial CMS
Copyright 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone dla PortalWeterynaryjny.pl