Logowanie Rejestracja
E-Mail / Login
Hasło
Strona główna Forum Porady lekarzy weterynarii

Forum

Kategoria: Porady lekarzy weterynarii

Wybierz temat forum:


Powrót do kategorii
Tematy Odpowiedzi Autor Wyświetleń Ostatni Post
Witam .Mój pies ma 17 lat, do tej pory był żywym psem, ale od jakiegoś czasu jest osowiały.Chciałabym się dowiedziec co może byc przyczyną że mój pies niemoże chodzic.Tylne łapy wyglądaja jakby były bezwładne,byłam z nim u weterynarza bierze lekarstwa-sterydy i przeciwbólowe,miał...
3 kasi70 1070
2010-12-09
Mieszko
Proszę o podanie nazwy preparatu na pchły najlepiej w kroplach dla kotki-2 i pół roku, która ma alergię (drapie się, rozdrapuje rany i wyrywa futerko).Nie mogę u niej stosować kropelek Frontline Combo roztwór do nakraplania (spot-on), gdyż wystąpiła u niej po zastosowaniu silna reakcja...
1 ewelka.27 952
2010-12-08
Sokal
Witam mam sukę 4 letni owczarek niemiecki,czy jeżeli badanie kału wykluczyło robaki,mam coś podać psu na odrobacznie?May też w domu 9 miesięczne dziecko.Dziękuje za odpowiedż.Andre
1 Andre 923
2010-12-07
Mieszko
Witam mam pytanie dotyczące pcheł a mianowicie mam 7 mść kotkę,która przebywa wyłącznie w domu jest czyściutka.Mój partner postanowił nas odwiedzić wraz ze swoim kotem i kotkiem wziętym od znajomej.Dodam że kociak jest mały i zauważyłam że ma rój pcheł.Koty przebywały ze sobą 2...
1 SLONECZKO2770 935
2010-12-06
Martyna
Dzien dobry, Moj pies pinczer miniatura ma rok i ciągle susia w domu. Nawet jesli wyprowadzam go co 2 godz. nie gwarantuje to, ze nie zalatwi sie w domu. Czasami jest to spowodowane wzgledami emocjonalnymi, ale nie tylko. Pies sprawia wrazenie, jakby nie byl w stanie utrzymac moczu i pojawia sie...
1 mariola 1077
2010-12-06
Martyna
Witam, moja kotka ma 5 m-cy jest zwariowanym zwierzakiem a ostatnio jakoś przycichła,zrobiła się aż nazbyt spokojna, ma ciepły nosek, czasem psika, wymiotowała w nocy, podejrzewam, że to przez włoski więc kupiłam antykłaka i mam nadzieję, że przejdzie, ale czy mam iść z nią do...
1 Lorelai 891
2010-12-06
Sokal
Witam! mój pies ma 7 lat, jest to on- Oscar... krzyzowka labradora ... pies jest bardzo duży... zawsze był żywiołowym psem, aż do niedawna zaprzestał szczekać i jeść, wcale nie otwiera buzi... przy próbie otwarcia skamle... na głowie z tyłu czaszki widoczny jest jakby jakiś guz......
2 sylwusia1843 913
2010-12-16
sylwusia1843
Proszę mi pomuc niewiem co się dzieje z moją kotką od pwenego czasu ma mniejszy apetyt i od wczoraj zauważyłam że przy ogonie na plecach ma trzy symetryczne miejsca lekko wyłysiałe i mocno widoczne, oraz że niechce się dać w to miejsce dotknąć zachowuje się tak jak by ją tam bolało....
1 wiola01 919
2010-12-06
Sokal
Dzień dobry. Mój kotjest pięknym rudzielcem i ma 3 lata. Wychodzi na dwór lub przebywa w domu.Od kilku dni w kącikach oczu pojawiły mu sie jasne błony a oczy wydają się być załzawione. Proszę o poradę.
2 grabocha 1013
2010-12-04
grabocha
Witam Mam spory problem.Nie umiem znaleźć materiałów dotyczących kości miednicznej z podziałem gatunkowym. Chciałabym prosić o taki ogólny zarys czym się różnią od siebie kości miedniczne Krowy Konia Świni Kota Jest mi to bardzo potrzebna niemal na już. Przejrzałam naprawdę...
1 gumolek 989
2010-12-02
Maciej


        251    252    253    254    255        

Wyświetlam [ 2521 - 2530 ] z 3015

Powrót do kategorii
Powered by: Imperial CMS
Copyright 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone dla PortalWeterynaryjny.pl