Logowanie Rejestracja
E-Mail / Login
Hasło
Strona główna Forum Porady lekarzy weterynarii PROSZE O POMOC DLA MOJEGO PIESKA

Forum

PROSZE O POMOC DLA MOJEGO PIESKA

Witam! mój pies ma 7 lat, jest to on- Oscar... krzyzowka labradora ... pies jest bardzo duży... zawsze był żywiołowym psem, aż do niedawna zaprzestał szczekać i jeść, wcale nie otwiera buzi... przy próbie otwarcia skamle... na głowie z tyłu czaszki widoczny jest jakby jakiś guz... pies strasznie schudł , boję się o jego dalsze losy... oczy psa są smutne, nad nimi znajdują się anatomicznie dwa wgłębienia ... jak sie ich dotknie pies piszy z bólu... nie wiem co dalej... nie wiem czy to ważne, ale mama mówi że jak kiedyś gryzł kość to ta kość mu utkneła przy podniebieniu i wykrzywiła twarz... póżniej mu to przeszło na jakiś czas a teraz coś takiego.. ? gdzie się udać z tak dużym psem ?

Powrót do tematów | Powrót do kategorii
Autor Wiadomość
Lekarz weterynarii: Łukasz Sokalski Spec.Chirurg
Data dodania: 2010-12-06
Jak najszybciej należy udać się z nim to jakiejkolwiek lecznicy weterynaryjnej w celu zbadania go, oraz wykonania badania krwi oraz RTG głowy. Przyczyną tego stanu mogą być choroby jamy ustnej, zaburzenia neurologiczne, nowotwór, ale również choroby zakaźne. Jeśli gałki oczne są zapadnięte, to pies jest odwodniony i porzebuje kroplówki - sprawa jest pilna.
sylwusia1843
Data dodania: 2010-12-16
...był weterynarz i stwierdził, że pies ma rozpaloną okolice ucha i powiedział że to zapalenie, dał Oscarowi zastrzyk i kropelki do zapuszczania ucha. Pies nadal czuje się źle, teraz już nic nie je i ciągle leży w budzie... strasznie mi go szkoda i nie chce patrzeć jak on cierpi, zobaczymy co weterynarz powie na następnej wizycie ;(

Powrót do tematów | Powrót do kategorii
Powered by: Imperial CMS
Copyright 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone dla PortalWeterynaryjny.pl