Logowanie Rejestracja
E-Mail / Login
Hasło
Strona główna Forum Porady lekarzy weterynarii

Forum

Kategoria: Porady lekarzy weterynarii

Wybierz temat forum:


Powrót do kategorii
Tematy Odpowiedzi Autor Wyświetleń Ostatni Post
Dzień dobry Miałam ostatnio bardzo przykrą historię. Chciałam przygarnąć suczkę u której stosuje się lek na nietrzymanie moczu. Moje psy dostały amoku jakby była w rui. Suczka jest po sterylizacji . Czy jest szansa na zmianę tej reakcji? Z poważaniem M.Honkisz
1 madziasza 974
2011-01-19
Mieszko
moj pies ma wieksze jadro jest juz dosyc starym psem co to jest i czy istnieje mozliwosc leczenia tego
1 danka 1144
2011-01-18
Sokal
Witam. Mój siedmioletni pies (kundelek) ma częste kłopoty z pęcherzem,oddaje mocz kropelkami ,bezwiednie.Często ma kłopoty z przysiadaniem,nie widać w tym oznak bólu,raczej jakąś nerwowość i dyskomfort(siada,wstaje,zakręci się znowu siada,wstaje etc.)Piesek jest dość...
1 annja 2971
2011-01-18
Sokal
Witam serdecznie Proszę pilnie o radę. Mój prawie 5 letni kocurek(kastrat) miał rok temu chore drogi moczowe i po wyleczeniu karmiłam go karmą URINARY S/O ROYALA z Kiziorkiem jest wszystko w porządku (ale badań nie robiłam) i nie wiem czym go teraz karmic bo nie ukrywam strasznie droga...
1 kiziorek 912
2011-01-17
Mieszko
Witam. Mam psa rasy Yorkshire. ma on rok. od paru dni pies jest trochę "nieswój" zachowuje sie dziwnie, jest caly dzien zaspany, w nocy nie może znaleźć sobie miejsca. i pokaszluje. z poczatku wydaje sie ze ma odruch wymiotny ale robi to tak jakby sie dusil jednak nie dzieje sie tak. nie...
2 tusia999 947
2011-01-21
wetmedyka
Witam , Poszukuję pomysłu co dalej badać u naszego kota. Nasz weterynarz rozłożył już ręce. Kot rasy tajskiej 5 latek po kastracji, od października zaczął mieć kłopoty z wypróżnianiem się tam gdzie czuje się bezpiecznie czyli na naszych łóżkach drapaku fotelu. Najpierw sika...
1 Alicja31 3379
2011-01-14
Maciej
Jak mogę pomóc mojej ponad 22-letniej kotce ( i sobie), która coraz częściej oddaje mocz (niestety nie do kuwety) i coraz więcej pije. Wydaje mi się, że również więcej śpi. Dotychchczas potrzeby fizjologiczne załatwiała na podwórku. Kiedyś wytrzymywała cały dzień bez wychodzenia....
1 h.chomiczewska 1182
2011-01-12
Mieszko
Moja kotka ma ok.3 lat i ma stwierdzonego gronkowca.Ma również problemy z sierścią prawdopodobnie na tle alergicznym (drapie się).Zauważyłam, że kicha kilka razy w ciągu dnia, nie widzę żadnej wydzieliny z nosa, czy z oczu.Co to może być.Czy muszę udać się do lecznicy weterynaryjnej?...
1 ewelka.27 1003
2011-01-12
Mieszko
Witam. Mam problem z moim 4letnim kotem. Jakiś czas temu był kąpany wieczorową porą. Niestety wymknął się z domu zanim zdążył wyschnąć i się przeziębił. Weterynarz powiedział że " samo przejdzie co jest bez sensu i absolutnie się nie sprawdziło. Koniec końców kot jest chory...
1 8eska88 1536
2011-01-11
Martyna
Witam. Mam prawie 8 miesięcznego mieszańca. matka jest mieszańcem doga niemieckiego z labradorem a ojciec jak to mówią n/n. Jest bardzo podobny do doga, z labradora ma niewiele. Trafił do mnie w wieku 8 tygodni, nie miał książeczki, szczepień, nic.Nie opiekowano się nim należycie,...
1 Misura 936
2011-01-10
Sokal


        248    249    250    251    252        

Wyświetlam [ 2491 - 2500 ] z 3015

Powrót do kategorii
Powered by: Imperial CMS
Copyright 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone dla PortalWeterynaryjny.pl