Logowanie Rejestracja
E-Mail / Login
Hasło
Strona główna Forum Porady lekarzy weterynarii

Forum

Kategoria: Porady lekarzy weterynarii

Wybierz temat forum:


Powrót do kategorii
Tematy Odpowiedzi Autor Wyświetleń Ostatni Post
Witam ! Mam problem z kotką która wprowadziła się na działke do garażu w ub.roku z kociętami którym udało się na szczęście znaleźć domy ale boję się że w tym roku problem wróci i będę miało znowu kocięta i kotkę oczekującą na pomoc . A okoliczni mieszkańcy z takimi...
1 Joasia 1762
2011-01-28
Mieszko
witam. od pazdziernika mam królika baranka, od zawsze byla bardzo ruchliwa czesto wypuszczam ja z klatki żeby pobiegała. od jakiś 2 tygodni dołączyl do niej nowy królik takiej samej rasy, oczywiście klatka tez zostala dla nich kupiona wieksza. z dnia na dzien starszy królik przestal sie...
3 daria.m 1015
2011-01-28
Andrzej
Witam! mam chomika dżungarskiego , który b.cżesto aż za często sie wypróżnia np. gdy wezme go na ręce i gdy biega na wybiegu itp.Prosze o pomoc z góry serdecznie dziekuje i pozdrawiam.
2 animals66 1010
2011-01-26
animals66
Dzień dobry, mój 4,5 miesięczny kocurek po zgubieniu sierści "niemowlęcej" nie zapuszcza sierści właściwej na grzbiecie- zamiast być czarnym kotkiem, jak jego rodzeństwo- ma szare plecki! tylko ogonek, łepek i łapki są pokryte futrem właściwym. Kotek je dobre karmy, nie ma...
3 preria 1286
2011-01-26
Mieszko
Witam!!! Mój chomik (roborowskiego) nowo kupiony lata jak szalony nie daje się pogłaskać a jak chce się wziąć go na ręce piszczy. Na kołowrotek wchodzi i biega b. szybko a później pada na kołowrotku jak nieżywy. Odkryłam też że koło odbytu ma mokre. Jest też taka sytuacja że...
1 animals66 1008
2011-01-21
Andrzej
Dzień dobry! Mój króliczek ma 8 miesięcy. Dwa tygodnie temu dostał biegunki i od tamtej pory nie miał apetytu i nie robił bobków. Rozpoczęliśmy więc proces leczenia ( dwie wizyty u pani weterynarz ogólnej, potem wizyty u specjalistki (zestresowany samym podróżowaniem w klatce, obcymi...
1 aniaczyk 1032
2011-01-21
Andrzej
Witam, znalazłam kota dachowca, który ma problemy z okiem. Oko cały czas ma zamknięte i leci z niego jakaś ciemna wydzielina. Można mu jeszcze jakoś pomóc?
1 justys 852
2011-01-20
Mieszko
Moja 8 letnia suczka rasy pinczer miniaturka wyłysiała na grzebiecie dosyć duże pasmo i na głowie proszę o radę i informację .
1 Jackrud 1033
2011-01-20
Mieszko
Mam pytanie jakie są rokowania w przypadku w/w psa po usunięciu wcześniejszym śledziony (8lat temu) a obecnie po badaniu pies ma takie wyniki 1)kreatynina 7,2 ,2)mocznik 530, 3)próba fosfataza 1650, "Kubuś" ma również problemy z tylnymi łapami .Dużo pije ale ma apetyt .Dziękuję za...
1 Joasia 973
2011-01-20
Mieszko
Witam, Moja 6 letnia suczka rasy amstaff od jakiegoś czasu miała nieznacznie powiększone węzły chłonne przyżuchwowe. Ostatnio zauważyłam, że stają się coraz większe. Nie reaguje nerwowo podczas oglądania, bądź dotykania w tym miejscu więc wnioskuję że nie są bolesne....
1 iguana 1186
2011-01-20
Mieszko


        247    248    249    250    251        

Wyświetlam [ 2481 - 2490 ] z 3015

Powrót do kategorii
Powered by: Imperial CMS
Copyright 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone dla PortalWeterynaryjny.pl