Logowanie Rejestracja
E-Mail / Login
Hasło
Strona główna Forum Porady lekarzy weterynarii

Forum

Kategoria: Porady lekarzy weterynarii

Wybierz temat forum:


Powrót do kategorii
Tematy Odpowiedzi Autor Wyświetleń Ostatni Post
Witam. Mam 4,5 miesiecznego samca labradora retrivera. Jest bardzo niezgrzeczny... Skacze na ludzi jak jestesmy na dworze, ma jeszcze kly mleczaki ktorymi gryzie az do krwi. Ponadto zjada wszystkie smieci jak z nim wychodze. Skacze nawet na mnie jak ide z nim na smyczy, ja rozumiem ze sie cieszy...
1 kotit85 1362
2011-02-08
Sokal
Czy możecie mi Państwo polecić dobrą klinikę gdzie wykonać można badania krwi i moczu, oraz oczy- bo prawdopodobnie mój pies ma zaćmę.. mieszkam w Siedlcach, u mnie ni ma takich specjalistów, najbliżej mi do Warszawy...weterynarz mówił o SGGW na Nowoursynowskiej... polecacie też ją...
2 mmychaa 1589
2011-02-09
jambox
Witam, mam 2,5 rocznego kota rasy Maine Coon.Od ok miesiąca ma problemy z chodzeniem,wskakiwaniem,bieganiem.Przez całe dnie leży przy tym mocno rozciaga tylnie łapki.Byliśmy u trzech specjalistów, w naszej przychodni został zrobiony RTG,po tym dostał Mydocalm 2x1/4 tabletki+wit.B+Traumeel...
1 onufry 1506
2011-02-07
Maciej
Ostatnio urodziły się mi króliki rasy baranek. Niestety wszystkie już zdechły zdziwiłam się bo ten ostatni który został był dość żywy i silny ale po kilku godzinach gdy sprawdziłam co u królików leżał martwy w koncie klatki. Nie wiem co się stało ostatnim razem jak były małe...
4 Natalia456781112 1172
2011-02-10
Natalia456781112
Witam, mam prawie 9-letnia suczkę, podobna do jamnika(matka rasowa jamniczka,ojciec nn:) ) Jakieś 3 tygodnie temu zaczęła mi kuleć na przednią łapę...weterynarz dawał przez tydzień zastrzyki, dostałyśmy tabletki, które też brała przez tydzień..i jakoś przeszło. Gdy skończyły się...
1 mmychaa 997
2011-02-07
Maciej
Witam. Mam kotkę 6-8 miesięczną(przybłęda), kotka nie będzie wychodziła na dwór ,mieszkamy w bloku,(tylko balkon)więc nie będzie miała styczności z innymi kotami. Mam pytanie , czy jest potrzeba sterylizacja kotki. Jak będzie dla niej lepiej-sprawy zdrowotne. Proszę o odpowiedź....
1 JanuszMJ02 1090
2011-02-07
Maciej
Witam serdecznie. Jestem właścicielem 12 letniego pudla u którego ostatnio rozpoznano tarczycę ,która w tym przypadku objawia się zmianami dermatologicznymi (łysienie).Oprócz innych przepisanych preparatów P.weter.zalecił podawanie kropel KERABOL . Zakupione powyższe krople straciły...
1 cezary345 983
2011-02-05
Sokal
witam zdjagnozowano u mojego pieska porażenie krtani ( wiotkość chrząstek). Moj pupil ma aktualnie 6 miesięcy i wazy 1,3kg. Prosze o jakies rady w sprawie mozliwości leczenia, które są najbezpieczniejsze, najlepsze dla psiaka oraz najbardziej skuteczne. Z góry dziekuje i prosze o pomoc.
6 kornelia1209 2112
2011-02-08
Maciej
Witam, jestem wlascicielka 4 miesiecznej suczki rasy Shih Tzu u ktorej lek. wet. stwierdzil przepukline pepkowa i w zwiazku z tym nie wiem czy suczka bedzie mogla zachodzic w ciaze. Czy jesli weterynarz wykona u niej zabieg usuniecia przepukliny to w przyszlosci bedzie mogla rodzic szczenieta?...
1 sandra_873 3076
2011-02-03
Maciej
Witam, zauważyłem u swych pupili niepokojące zachowania, drapią się po uszach oraz często potrzepują głowami, w uchu zalega brud koloru ciemnobrązowego koloru i brzydko pachnie. Uszy są systematycznie czyszczone ale problem się pojawia. Czy może to być koci świerzb, proszę o...
1 rafnow6 1058
2011-01-31
Mieszko


        246    247    248    249    250        

Wyświetlam [ 2471 - 2480 ] z 3015

Powrót do kategorii
Powered by: Imperial CMS
Copyright 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone dla PortalWeterynaryjny.pl