Logowanie Rejestracja
E-Mail / Login
Hasło
Strona główna Forum Porady lekarzy weterynarii

Forum

Kategoria: Porady lekarzy weterynarii

Wybierz temat forum:


Powrót do kategorii
Tematy Odpowiedzi Autor Wyświetleń Ostatni Post
Witam. Mam 5-cio miesięcznego niufa, waży 43kg. Od tygodnia pies kuleje a prześwietlenie RTG wykazało lekką dysplazję stawu biodrowego. Pierwsze prześwietlenie RTG wykonane w 4 -tym miesiącu życia nie wykazało żadnych dysfukcji. Od 2-go miesiąca życia podawany był arthroflex (...
1 benissa 1558
2011-03-06
Maciej
Mam 3-letnią kotkę z problemami zdrowotnymi- problemy z oddawaniem moczu powtarzające się prawie co drugi miesiąc-ma zaleconą specjalistyczną karmę dla kotów z problemami urologicznymi, problemy ze skórą-drapie się-prawdopodobnie alergia, ma stwierdzonego gronkowca-badana była...
1 ewelka.27 922
2011-03-06
Maciej
Ma 12,5 roku, od trzech tygodni bardzo dużo pije. Wreszcie robimy badania krwi w gabinecie - wynik: glukoza 239 (reszta w miarę w normie). Dwa dni później powtarzamy - tym razem już 391! Co robić? Jeden lekarz (prowadzący od lat, gdyż sunia z powodu choroby łap od 4 lat bierze Keflex 250 i...
1 ewa-kw 1000
2011-03-09
Mieszko
Witam, 28 lutgo przyszły na świat 2 martwe cielaki (on i ona), dwatygodnie za wcześnie. nie wiemy co było powodem wcześniejszego porodu, ani ich śmierci. teraz walczymy o zycie ich mamy> prosze o kontakt z lekarzem, który zechciałby pomóc. Lekarz w naszej miejscowości nie chce pomóc,...
0 plichna 835 -
Moja 2-letnia suka haski od tygodnia ma gorączkę 39,6 st. Jest osowiała, bez radości życia jakie do tej pory miała i osłabiona. Ciągle tylko leży. Przez parę dni prawie nic nie jadła ani nie pila wody. Od 1,5 tygodnia otrzymuje zastrzyki antybiotyki. Miała zrobione badanie krwi i wynik...
1 urszula 991
2011-03-04
Sokal
Witam ,u mojej 4 letniej suki OWCZAREK NIEMIECKI pojawiło się coś jak łupież jak się tego pozbyć?
2 Andre 965
2011-03-15
Simon
Mój pies rasy nowofundland ma 7 miesięcy. Chciałabym poddać go zabiegowi kastracji. Kiedy należałoby to zrobić bez szkody dla jego zdrowia? Jaki jest najodpowiedniejszy wiek dla tej rasy?
1 Lupus 1499
2011-03-01
Sokal
mam psa juz ledwo co widzi i tak samo czasem usłyszy ale czesto trzeba glosno do niego krzyknac zeby usłyszał i ciagle sika mi po mieszkaniu jak ino cos wypije to odrazu czy to moze byc spowodane ze starosci bo ma 13 lat zdaniem weterynarza bo to znajda ale mi sie wydaje ze jest starszy prosze o...
2 monika 1043
2011-03-17
kubek
Witam, w jakim wieku można sterylizować kotkę. Co należy zapewnic jej po zbiegu. Jakie mogą być komplikacje.
2 ola 986
2011-03-18
danuta
Witam! Chciałam poradzić się w sprawie brodawki, krosty, nie wiem jak to dokładnie nazwać , która pojawiła się na tylnej łapie poniżej kolana u mojego psiaka Bajcika. "brodawka" pojawiła się nagle gdzieś około 2 tygodnie temu. W momencie zauważenia mała około 1cm średnicy. Musiała...
1 Aserty 1065
2011-02-22
Sokal


        244    245    246    247    248        

Wyświetlam [ 2451 - 2460 ] z 3015

Powrót do kategorii
Powered by: Imperial CMS
Copyright 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone dla PortalWeterynaryjny.pl