Logowanie Rejestracja
E-Mail / Login
Hasło
Strona główna Forum Porady lekarzy weterynarii

Forum

Kategoria: Porady lekarzy weterynarii

Wybierz temat forum:


Powrót do kategorii
Tematy Odpowiedzi Autor Wyświetleń Ostatni Post
Proszę o pomoc i poradę.Moja świnka morska jest w ciąży prawdopodobniej od ok.88 dni i niestety nie możemy doczekać się porodu....Świnka w tym czasie widocznie przybrała na wadze,widoczne są wyrażne ruchy płodów (lub płodu).Z wszelkich dostępnych żródeł wynika,że ciąża u...
1 sabina 1453
2011-03-17
Maciej
Witam, mam pytanie dotycząse przewozu psa samolotem do Wielkiej Brytani, a konkretnie do szkocji. Wiem że taki przewóz odbywa się w odpowiedniej klatce w luku bagażowym jeśli pies jest duży ( Labrador, wiek rok i 4 miesiące, waży ponad 25 kilo- nie wiem ile dokładnie) chodzi mi konkretnie...
1 Paula2207 949
2011-03-17
Mieszko
Witam. Troche nietypowe pytanie ale ciekawi mnie która z powszechnie dostępnych ras psów żyje najdłużej? Są na to jakieś statystyki? Z góry dziękuje za odp
0 AK47 1494 -
Suczkę którą przygarnęłam na wsi potrącił samochód (był to listopad 2010), miejscowy weterynarz powiedział mi, że nic wielkiego jej się nie stało jest tylko ogólnie potłuczona i że mam dać jej proszek przeciwbólowy i to wszystko. Był to piątkowy późny wieczór, w sobotę...
1 63061200165 897
2011-03-16
Sokal
Witam .Mam 9 letniego boxerka .Od jakiegos czasu zaczoł kuleć na tylną łape myslałam ze mu minie a teraz wlecze juz ja za sobą i ta druga tez już mu siada od połowy jest jakiś chudy po mimo że dużo wcina .Jakby usychał .Nie wiem co robić.Nie stać mnie na wizyte u lekarza .Moze jakoś...
1 jolinka68 1089
2011-03-15
Sokal
Dzień dobry. Nosze sie z zamiarem zakupu psa. Stad moje pytanie jaka rase mogliby mi Panstwo polecic? Mysle przede wszystkim o ktoryms z owczarkow, w gre wchodzi tez labrador lub doberman. Ogolnie duze psy. Ktora rasa jest Panstwa zdaniem najlepsza?
2 Simon 859
2011-03-16
Simon
Witam Chciałam zapytać w jakim wieku psa można już zaszczepić przeciw wściekliźnie? W ogóle ile lat minimum musi mieć szczeniak aby można go było na cokolwiek zaszczepić? (mam syberiana husky 3 miesięcznego)
6 kingus 2948
2011-03-20
Maciej
opiekuje sie bezdomnymi kotami,potrzebuje teraz znalesc instytucje ktora szczepi za darmo lub pol darmo i nie tylko na wscieklizne bo ta jest najtansza.prosze o numery telefonu lub adresy na terenie warszawy takich miejsc,marzec,kwiecien sa miesiacami kiedy sa organizowane.
1 dorota1601 959
2011-03-15
Martyna
Mam 2 pytania: Pies moich rodziców mapewien problem z uszami. Strasznie czsami mu śmierdzi z uszu, często się drapie po uszach i wtedy strasznie śmierdzi. Pies moich rodziców ma chopla na punkcie piłki i takich rzeczy podobnych. Ostatnio wrzucił w kąt piłkę gdzie są kable o różnych...
1 cwirkus 1023
2011-03-14
Martyna
Witam, 2 dni temu wzięłam ze schroniska 2 koty, kotkę i kota. Kot jest po kastracji, ale niestety kotka wymaga sterylizacji. Przydałaby się jakaś ogólna kotrlonba stanu zdrowia ww zwierząt. Czy istnieje jakaś darmowa lecznica w Warszawie, która zajmuje się zwierzętami wziętymi ze...
2 akona 1007
2011-03-15
ania_87


        242    243    244    245    246        

Wyświetlam [ 2431 - 2440 ] z 3015

Powrót do kategorii
Powered by: Imperial CMS
Copyright 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone dla PortalWeterynaryjny.pl