Logowanie Rejestracja
E-Mail / Login
Hasło
Strona główna Forum Porady lekarzy weterynarii

Forum

Kategoria: Porady lekarzy weterynarii

Wybierz temat forum:


Powrót do kategorii
Tematy Odpowiedzi Autor Wyświetleń Ostatni Post
witam. Mam szczeniaka ośmiotygodniowego (sznaucer miniatura). Obecnie dostaje karmę royal canin starter dla małych psów. Jak długo mogę jeszcze mu podawać tę karmę, chodzi mi tu konkretnie o wysoką zawartość białka? Czy już zmienić na karmę junior i czy może to być purina pro...
1 gocha2p 1103
2011-03-22
Sokal
Witam. Mam 11-tygodniową suczkę maltańczyka. Po czym rozpoznaje się płec szczeniaka, ponieważ nie jestem pewna czy to faktycznie suczka, a jestem zupełnym laikiem w tej dziedzinie.
1 kajagg 7236
2011-03-20
Martyna
Dzień dobry! Mam zamiar wysterylizować sunie ma 13 miesięcy,właśnie dostała pierwszą cieczke,kiedy najlepiej to zrobić?Jak ją teraz zabezpieczyć przed niechcianą ciążą? Z góry dziękuje!
1 maciekd36 897
2011-03-20
Maciej
Mam 2 letnia sukę mieszańca waga ok 30 kg która podczas leczenia antybiotykiem gronkowca złocistego kilka dni temu została przez moja nieuwagę zapłodniona .Co można zrobić?Nadmieniam iż poszłam do weterynarza kilka tygodni temu gdyz suka nadmiernie liniała i troche sie drapała,nie...
1 kamilka40 1386
2011-03-20
Maciej
Witam,mam 3 letniego psa owczarka niemieckiego i dwa miesiącetemu zaobserwowałam niepokojące zmiany u niego na przedniej łapie na palcu.Cały palec wraz z pazurem spuchł,sierś stała się bordowa i cały czas pies lizał to miejsce.Weterynarz stwierdził iz to przestrzenne zapalenie...
1 aronek 3087
2011-03-20
Maciej
Witam! Mam sunie owczarek niemiecki 13miesięcy,właśnie dostała pierwszą cieczke.Jak się nią opiekowć w tych trudnych dniach?Ile trwa taki stan-cieczka-? Serdecznie dziękuje-pozdrawiam!
1 maciekd36 1008
2011-03-18
Mieszko
Witam, czy można określić możliowść zarażenia się FIPem kotów bez bezpośredniego kontaktu z innymi kotami? BArdzo dziekuję za wszelkie informacje Pozdrawiam Mhunter
1 maghunter 850
2011-03-18
Mieszko
Witam, czy można określić możliowść zarażenia się FIPem kotów bez bezpośredniego kontaktu z innymi kotami? BArdzo dziekuję za wszelkie informacje Pozdrawiam Mhunter
3 maghunter 969
2011-03-21
maghunter
witam! chciałam się dowiedzieć wszystkiego na temat antykoncepcji u suczek. moja suczka należy do rasy małej, mieszaniec. kiedy szczepi się po raz pierwszy, jak często i jakimi metodami ( zastrzyki, tabletki...) ? słyszałam, że można też suczkę wysterylizować. w jakim wieku się to...
5 zwierzaczek 1194
2011-03-21
zwierzaczek
Tydzien temu wzielismy ze schroniska mala suczke /mieszaniec/i okazalo sie,ze jest chora.Lekarze z Lecznicy obawiali sie,ze to PARWOWIROZA ale po wykonaniu testu wykluczono te chorobe.Piesek mial biegunke i wymioty.Zastosowano kroplowki /Papaverina,Glukoza5%,Duphalyte,Tolfedine,Cefaleksyne,No-Spa i...
2 misiek 1025
2011-03-23
misiek


        241    242    243    244    245        

Wyświetlam [ 2421 - 2430 ] z 3015

Powrót do kategorii
Powered by: Imperial CMS
Copyright 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone dla PortalWeterynaryjny.pl