Logowanie Rejestracja
E-Mail / Login
Hasło
Strona główna Forum Porady lekarzy weterynarii czy kontynuować specjalną karmę dla kotka

Forum

czy kontynuować specjalną karmę dla kotka

Witam serdecznie Proszę pilnie o radę. Mój prawie 5 letni kocurek(kastrat) miał rok temu chore drogi moczowe i po wyleczeniu karmiłam go karmą URINARY S/O ROYALA z Kiziorkiem jest wszystko w porządku (ale badań nie robiłam) i nie wiem czym go teraz karmic bo nie ukrywam strasznie droga jest ta karma, CZY MOGĘ MU PODAWAĆ COŚ INNEGO TAŃSZEGO ?? I CO??? Proszę o odpowiedź bo kończy mi sie worek z jedzeniem i nie wiem co mam kupić. z góry dziękuję i pozdrawiam grazka

Powrót do tematów | Powrót do kategorii
Autor Wiadomość
Lekarz weterynarii: Mieszko Smulski
Data dodania: 2011-01-17
Dzień dobry.
Słusznie zauważyła Pani, że zmiana karmy w tej sytuacji powinna zostać poprzedzona badaniem moczu. Jeśli jednak minął już rok od choroby i u kota nie widać żadnych niepokojących objawów, można spróbować zmienić karmę. Jest wiele karm na rynku, które łączą w sobie dobrą jakość i rozsądną cenę. W doborze konkretnej marki warto poprosić o pomoc swojego lekarza weterynarii lub pracownika sklepu zoologicznego (ze względu na dosyć duże zróżnicowanie cen i dostępności danej karmy na rynku zależnie od regionu, lecznicy, itd.). Proponowałbym też zbadać mocz kota po upływie 2-3 tygodni od zmiany diety.
Pozdrawiam.

Powrót do tematów | Powrót do kategorii
Powered by: Imperial CMS
Copyright 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone dla PortalWeterynaryjny.pl