Logowanie Rejestracja
E-Mail / Login
Hasło
Strona główna Forum Porady lekarzy weterynarii

Forum

Kategoria: Porady lekarzy weterynarii

Wybierz temat forum:


Powrót do kategorii
Tematy Odpowiedzi Autor Wyświetleń Ostatni Post
Mam kotke 2 letnia, która nigdy wcześniej nie chorowała. Nie wychodzi na dwór chyba że zdarzy jej się uciec na chwilkę na działkę. Od 2 tygodni mam drugiego małego kotka i gdzieś około 5-6 dni po pojawieniu się małego starsza kotka zaczęła wymiotować, pojawiła się gorączka...
1 kasiorek85 5211
2011-08-12
Sokal
Mam królika ma już 4lata i z tego co pamietam to ciągle sie goni i ciagle biega za mną i mi noge obskakuje czasem aż nie idzie wytrzymać z nim czy wykastrowanie go pomoglo by coś w tym żeby sie uspokoił
1 monika 867
2011-08-12
Sokal
Witam.Czy mój pies odzyska całkowią sprawnośc po tym jak upadł po podskoku na tylną łapę i zerwał sobie ścięgna(pośliznął się na mokrej trawie upadając).Byłam z nim u lekarza weterynarii,założył mu gips na trzy tygodnie,podał antybiotyk i środki p/bólowe i zakazał dużo...
12 Rybcia 9173
2011-10-13
Rybcia
Witam:) od dobrych 2 tygdni mam problem ze szczurkiem tzn . mam ich 2 ale jeden zaczął mi chorować..wolniej oddycha a jego mocz jest bardz żółty a nigdy wcześniej takiego nie zauważyłam.. na doatek pod prawą pachą ma małego guza..czy to może byc coś poważnego .? bardzo dużo...
2 niki_lilo 934
2011-08-10
Andrzej
Witam, chcialabym się skonsultować, mój pies od wtorku jest bardzo osłabiony i ma temperaturę 40stopni. weterynarz dał antybiotyk w zastrzyku coś na wzmocnienie oraz na obniżenie temperatury i tak przez trzy dni- poprawy brak. w sobotę pojechałam z psem na usg, gdzie niec nie wykryto...
3 KASMAG 7080
2011-08-08
Mieszko
Witam,prosze o porade.mam Yorka 9 lat ma zapalenie ucha srodkowego lekarz kazal podawac mu witamina B raz dziennie,Karsiwan,Baytril 1 dziennie trwa to jurz 2 tygodnie i ma nadal zaburzenia rownowagi i krziwi glowe .Od kilku dni bardzo szybko oddyca serce ma Ok.Dziekuje i Pozdrawiam Piotr
1 1010 908
2011-08-08
Mieszko
Witam, mam problem z moją papużką, a dokładniej samiczką falistą ;( dostałam ją miesiąc temu od wujka. Niestety nie potrafię dokładnie określić jej wieku , ale napewno jest to osobnik dorosły. Od jakiegoś czasu zauważyłam ,że Lulu ma na oczach(obu) jakies dziwne narośla, i wydaje...
3 schweigen 4183
2011-08-09
Andrzej
Myslalam, ze to kleszcz....jednak nie dal sie wykrecic, po lekkim przekreceniu wyszla krew.....Obawiam sie, ze zaszkodzilam mojemu pieskowi....Juz po dotknieciu przez chusteczke zauwazylam, ze nie byl twardy lecz miekki. Poprzedni kleszcz byl twardy przy skorze pieska gdy go wyjmowalam....Pocieszam...
1 7575Q 2163
2011-08-01
Mieszko
Witam, Od około miesiaca moj piesek( husky) ma problemy ktore zaczely sie nastepujaco. - Na poczatku pojawila sie kulawizna( wrazenie dretnwiejacej lapy z brakiem czucia) prawej tylniej lapy oraz mala opuchlizna pod okiem : zrobione zostalo RTG kregoslupa oraz ogolne badanie gdzie weterynarz...
3 Muszer135 1269
2011-08-02
Maciej
Mój pies ma zesspół Cushinga. Bierze Vetoryl 60 mg. Weterynarz twierdzi, że został wycofany z polskiego rynku. Zostało mi leku na 5 dni. Czy jest możliwość zdobycia tego leku w inny sposób lub czy można go czymś zastąpić? Dziękuję z góry za jakąkolwiek pomoc
33 andziab20 17956
2016-01-03
a.stachniuk


        225    226    227    228    229        

Wyświetlam [ 2261 - 2270 ] z 3015

Powrót do kategorii
Powered by: Imperial CMS
Copyright 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone dla PortalWeterynaryjny.pl