Logowanie Rejestracja
E-Mail / Login
Hasło
Strona główna Forum Porady lekarzy weterynarii

Forum

Kategoria: Porady lekarzy weterynarii

Wybierz temat forum:


Powrót do kategorii
Tematy Odpowiedzi Autor Wyświetleń Ostatni Post
Witam.Mój 3 letni kot trzy dni temu był odrobaczony i dostał antybiotyk na na zapalenie dziąseł, na drugi dzień zaczął kichać wczoraj poszedłem z nim znowu do weterynarza, zbadał go ,zmierzył temp.i nic nie stwierdził.Powiedział że jest zdrowy, że to może katar sienny. Dziś kot...
3 Mirek5004 1940
2011-07-18
Martyna
Witam! W jaki sposób mogę pobrać mocz od mojej kotki do badania i ile go musi być?
1 kizia 900
2011-07-18
Martyna
Witam.Mój 3 letni kot trzy dni temu był odrobaczony i dostał antybiotyk Nobivac TRICAT TRIO na na zapalenie dziąseł, na drugi dzień zaczął kichać wczoraj poszedłem z nim znowu do weterynarza, zbadał go ,zmierzył temp.i nic nie stwierdził.Powiedział że jest zdrowy, że to może katar...
1 Mirek5004 1073
2011-07-18
Martyna
Witam, mam problem z moją 9-letnią sunią rasy bokser. Ok. pół roku temu sunia zaczęła kaszleć i wydalać pienistą wydzielinę (kaszel czasami przypominal próbę wymiotów). Natychmiast została skonsultowana z lekarzem weterynarii, który stwierdził u niej anginę ze względu na dużą...
1 divcia 1997
2011-07-14
Martyna
Witam! Kilka miesięcy temu pisałam z takim samym problemem. Moja 4 letnia kotka posikiwała na pościel na każdym łóżku, chociaż, że zawsze miała czystą kuwetę i załatwiała w niej swoje sprawy. Od trzech miesięcy był spokój i zaczynałam się cieszyć, że się tego nawyku...
1 kizia 1014
2011-07-14
Martyna
od niedawna mam w domu świnkę i niewiem ile owocow i warzyw jej dawać... ja daję jej porządny kawałek marchewki i pomidora oraz sianko/trawę czy tyle jej wystarczy?
1 anakonda 1064
2011-07-14
Mieszko
Dzisiaj byłam z moją suczką( jamnikowata 9 i pół roku) u weterynarza, ponieważ z jej guzka na sutku zaczęła się sączyć ropa z krwią!!! Dlatego też zdecydowałam się na kolejną trzecią operację usunięcia guzka w ciągu trzech ostatnich lat. Co roku pojawiają się nowe guzki w tym...
1 hojcia1980 1030
2011-07-12
Maciej
Moja 8 letnia suczka od zawsze panicznie boi się burzy i wszystkie podobne dźwięki kojarzą się jej z burzą, dlatego ciągle żyje w nieprzerwanym stresie. Problemem stają się wyjścia poza działkę, by mogła się załatwiać na łące. Nie wiem jak mam jej pomóc, bo to nie jest tak, ze...
1 mamita 902
2011-07-12
Maciej
Dzien dobry, chcialabym sie zapytac, czy u 12-letniego kota ze zmianami w plucach niewiadomego pochodzenia (ma je od lat) mozna bezpiecznie przeprowadzic zabieg kastracji? Kiedys podejrzewano nowotwor, ale od tego czasu minelo 6 lat i zmiany w plucach ponoc sie nie powiekszaja. Osluchowo lekarze...
1 tkate 1076
2011-07-12
Maciej
Moja suczka jest cięzko chora na nerki, dostała leki moczopędne ale nic one nie dają. Jest dużym psem i sama nie potrafi sie juz utrzymac na łapkach tak jest oslabiona.nerki jeszcze podobno pracują a wiecej mozna zrobic wtedy jezeli sie wysika. dostala juz wiele kroplowek i jest strasznie...
1 martynka091 2442
2011-07-12
Maciej


        227    228    229    230    231        

Wyświetlam [ 2281 - 2290 ] z 3015

Powrót do kategorii
Powered by: Imperial CMS
Copyright 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone dla PortalWeterynaryjny.pl