Logowanie Rejestracja
E-Mail / Login
Hasło
Strona główna Forum Porady lekarzy weterynarii poszukuję lekarstwa Vetoryl 60 mg

Forum

poszukuję lekarstwa Vetoryl 60 mg

Mój pies ma zesspół Cushinga. Bierze Vetoryl 60 mg. Weterynarz twierdzi, że został wycofany z polskiego rynku. Zostało mi leku na 5 dni. Czy jest możliwość zdobycia tego leku w inny sposób lub czy można go czymś zastąpić? Dziękuję z góry za jakąkolwiek pomoc

Powrót do tematów | Powrót do kategorii
Autor Wiadomość
Lekarz weterynarii: Maciej Czajka
Data dodania: 2011-07-31
Niestety dystrybucja vetorylu w Polsce nie jest już prowadzona. Prawdopodobnie lek można dostać za granicami naszego kraju( Niemcy ) na zwykłą receptę weterynaryjną. Być może ktoś ma jeszcze zapasy, ale ze względu na cenę leku nigdy nie były one duże.
andziab20
Data dodania: 2011-08-01
Bardzo dziękuję za informację. Postaram się zakupić lek w Niemczech.
Pozdrawiam
andziab20
Data dodania: 2011-08-12
Bardzo proszę o info, gdyby ktoś miał do odsprzedania jakakolwiek ilość Vetorylu, bo zanim go zdobędę z Niemiec, to potrwa.
Z góy dziękuję
izakocan98
Data dodania: 2011-08-29
witam.u mojego jamnika stwierdzono ta chorobe 2 dni temu. mieszkam przy granicy z Niemcami.Jutro id€ do niemieckiej apteki a potem do niemieckiego weterynarza w sprawie vetorylu.napisze ile co i jak kosztuje i jak to mozna zalatwic.
izakocan98
Data dodania: 2011-08-30
witam.bylam w Niemczech.w aptekach nie ma tego leku.ale u weterynarza niemieckiego mozna kupic od reki.Vetoryl 30 mg 30 kapsulek koszt 52 euro.
Lekarz weterynarii: Mieszko Smulski
Data dodania: 2011-08-31
Dziękujemy za informacje. Dodam tylko, że Vetorylu nie dostaniemy w aptekach. Jest to lek weterynaryjny, można więc kupić go wyłącznie w gabinetach weterynaryjnych, obecnie poza granicami naszego kraju. Lekarze mają prawo wymagać recepty weterynaryjnej, żeby sprzedać lek (lekarze weterynarii mogą wystawiać recepty także na leki weterynaryjne, aby właściciel mógł zaopatrzyć się w dany preparat w innej placówce, jeśli zachodzi taka potrzeba). Cena wymieniona przez Panią jest zbliżona do kosztu Vetorylu, jak jeszcze był w sprzedaży w Polsce.
Pozdrawiam.
Krystle
Data dodania: 2011-12-17
Mam do sprzedania 3 opakowania Vetorylu.W kazdym jest 30 tabletek 60 mg. Cena za opakowanie 260 zł.mam też kilka tabletek luzem 60-tek i 30 -tek.
akselcoon
Data dodania: 2011-12-19
Witam, mam do sprzedania trzy opakowania vetorylu 60mg oraz 21 tabletek vetorylu 30mg.
-W jednym opakowaniu znajduje sie 30 tabletek 60mg - cena 270zł za 1 opakowanie.
- 8 tabletek 60mg luzem - cena 56zł, 9zł za sztuke
-21 tabletek 30mg - cena 94,50, 4,50 zł za sztukę
Kupiłam leki na zapas,ale niestety juz nie sa mojemu pieskowi potrzebne.
anna56
Data dodania: 2012-01-01
pilnie poszukuję vetorylu 60 mg dla mojego psa.
 
anna56
Data dodania: 2012-01-01
proszę o odp na adres [url=mailto:anna.nowaczyk1@op.pl]anna.nowaczyk1@op.pl[/url]


1    2    3    4      

Wyświetlam [ 1 - 10 ] z 33

Powrót do tematów | Powrót do kategorii
Powered by: Imperial CMS
Copyright 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone dla PortalWeterynaryjny.pl