Logowanie Rejestracja
E-Mail / Login
Hasło
Strona główna Forum Porady lekarzy weterynarii

Forum

Kategoria: Porady lekarzy weterynarii

Wybierz temat forum:


Powrót do kategorii
Tematy Odpowiedzi Autor Wyświetleń Ostatni Post
Moja kotka była wysterylizowana miesiąc temu i w tej chwili ma ponownie rójkę. Bardzo się męczy już drugi dzień. Czy to możliwe, że są to zaburzenia hormonalne? Czy powinnam z nią się udać ponownie do lekarza, i czy to się będzie powtarzać.
2 23111951 1259
2010-07-09
Maciej
Mój york ma pół roku. Od dziaj rano ma strasznie opuchnięte oko. Nieche go otwierać. Nie biega, cały czas śpi, a zawsze bywa bardzo ruchliwa. Co mam zrobić? Dodam jescze, ze ocieram je oko rumiankiem. Baradzo prosze o szybka odpowiedz. Piesek bardzo szybko oddycha, czego wczesniej nie...
1 endzix33 2042
2010-07-04
bolilapka
Moja kotka ma 7 miesięcy . Wczoraj wypadła z 5 piętra i boli ja po lewej stronie łuka żebrowego nie chce nic jesc ani pic dostala zastrzyki nie ma nic zlamanego prawdopodobnie . lezy i sie nie rusza nawet nie ma ochoty na zabawe jak sie ja bierze na rece to mialczy
1 patyska_dg 1404
2010-07-04
Sokal
Witam. Mam dwie kotki, mieszkam na wsi więc mieszkają na podwórku. obie kotki niedawno miały kociaki w sumie 7. Niestety jedna z nich starsza kotka nie chciała się nimi zajmować, i kociaki zostały zaakceptowane przez młodszą kotkę która zajmowała się cała siódemką. Po jakimś...
1 monisia03089 5199
2010-07-02
bolilapka
Witam , mam suczke Yorka. Mala ma 1,5 roczku. Od ok 8 miesiecy bierze sterydy Corotrope 5 mg, poniewaz stwierdzono u niej zapadajaca sie tchawice. Miala straszne dusznosci np. podczas jedzenia, kiedy sie bardzo cieszyla. Ataki trwaly czasem wiecej niz minute. Po tabletkach jej prawie przeszlo....
1 sweetyania 4326
2010-07-02
wetmedyka
Mam 13letniego kocura kastrata. Od paru miesięcy leczony z przerwami antybiotykami, witaminami ,przeciwwymiotnymi i diagnozowany w różnych kierunkach.Z kota dużego z nadwagą zrobił się chudy/ostatnio w miesiąc stracił 1kg/.Często wymiotował i miał biegunkę. Leczenie dietą i lekami bez...
1 helgier 7766
2010-06-30
Sokal
Witam,mam psa rasy owczarek niemiecki wieku 21miesięcy,jest agresywny w stosunku innych psów szczególnie samców.Myslę o kastracji.Czy kastracja złagodzi jego zachowanie? czy go nie pogorszy? słyszałam również o takich przypadkach po wykastrowaniu pies stał się agresywny w stosunku do...
1 basia1 1757
2010-06-30
Sokal
Witam! Chciałabym się dowiedzieć jaki środek mogę zastosować dla psa, gdyż od pewnego czasu trzęsie głową(bardzo sporadycznie). Gdy przemywałam mu uszy, zauważyłam iż czyszcząc prawe ucho pies się drapie łapą (tak jakby go swędziało) zaczęłam się obawiać, iż może to być...
1 juana89 1208
2010-06-30
Sokal
Dzień dobry.Mam małego dwumiesięcznego kotka ,który ma problemy z utrzymaniem równowagi .Stale się przewraca i ciągle się trzęsie.Mam go od maleńkiego i od początku zachowywał się inaczej , był słabszy od reszty (pozostałej czwórki zdrowych kotów ),drżał chociaż nie było mu...
1 kostra 4045
2010-06-30
bolilapka
WitamMam pytanie natury adaptacyjnej.Mam osmio-miesięczna kotkę a za tydzień przyjdzie do nas nowy domownik-8-tygodniowy malutki york.Mam pewne obawy, czy kotka nie zrobi mu krzywdy, nie zadusi, ugryzie czy coś w tym rodzaju. Kotka jest bardzo żywiołowa. Mam też 7-letniego Kocurka kastrata....
1 Izabela 1139
2010-06-30
Maciej


        290    291    292    293    294        

Wyświetlam [ 2911 - 2920 ] z 3015

Powrót do kategorii
Powered by: Imperial CMS
Copyright 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone dla PortalWeterynaryjny.pl