Logowanie Rejestracja
E-Mail / Login
Hasło
Strona główna Forum Porady lekarzy weterynarii

Forum

Kategoria: Porady lekarzy weterynarii

Wybierz temat forum:


Powrót do kategorii
Tematy Odpowiedzi Autor Wyświetleń Ostatni Post
mam kotkę już 7 lat (zaopiekowałam się nią jak miala chyba 1,5 roku), od tej pory wojuję ze świerzbopwcem. Lekarz leczy ją już tyle lat ile jest u nas, efekty marne. z chwilą przerwania podawania leków wystaczy 1 tydzień i ponownie się drapie. Otrzymała wszystko co jest możliwe....
1 rita1610 1536
2010-07-21
bolilapka
Witam!Mam 2,5 letnią sunię buldoga francuskiego. Od czasu jak skończyła pierwszy rok życia ma problemy skórne. Tj. wygryza sobie sierść z łapek, miedzy poduszkami oraz wiecznie ma podrażnioną skórę w fałdach przy nosku i oczach oraz srom jej jest schowany w fałdzie i tam też wiecznie...
1 bamato 5562
2010-07-21
bolilapka
Mam 5-letniego psa rasy HASKI SYBERIAN.Od ok.2 tygodni bardzo mało je i pije,ma kłopoty z wypróżnianiem.Stolce są bardzo lużne i męczy się przy załatwianiu.W ostatnim czasie nie zmieniałam jedzenia.Mocno linieje.Bardzo proszę o poradę.
1 edyta 1491
2010-07-19
Martyna
Chciałem się dowiedzieć dlaczego 5 miesięczne kury znoszą jajka w błonie a nie w skorupce. Brakuje im jakiejś witaminy czy jest inny powód tego stanu rzeczy. Dostają pasze dla kurek niosek. Z góry dziękuje za odpowiedź.
1 robert914 9877
2010-07-20
bolilapka
Mam piska 9 miesięcy west terier suczka od 2 dni wymiotuje nie chce pić ani jeść,jeżeli uda mi się ją namówić na jedzenie /ryż z kurczakiem gotowany/ natychmiast zwraca.Co powinnam jej podać? co robić w takiej sytuacji?
1 west 1410
2010-07-16
bolilapka
Witam,zauważyłam ze moja suczka ma 2 kleszcze i to kola oka, teraz ona jest karmiąca i nie wiem czy coś grozi szczeniakom i jak takiego kleszcza usunąć??
1 lala7991 2021
2010-07-14
Martyna
1.Czy zabieg sterylizacji suczki, przy użyciu narkozy wziewnej, może być przeprowadzony bez obecności anestezjologa, tylko przez samego chirurga?2.Ile czasu trwa przygotowanie pieska do zabiegu; od momentu podania głupiego jasia do podjęcia czynności operacyjnych. Ile czasu działa głupi...
1 zulka 1935
2010-07-14
bolilapka
W czwartek biorę golden retrievera do domu ale... Niedawno byliśmy u babci na wsi, okazało się, że panuje tam jakaś "epidemia" jakiegoś wirusa, ludzie po prostu wymiotują i mają biegunkę, pod koniec pobytu, złapało to naszą babcię, potem najmłodszego - Alka, tatę i mnie na końcu....
1 Giergow 1261
2010-07-13
Martyna
Witam. Jestem właścicielką 2 czarnych kotów. Bardzo zaniepokoiło mnie zachowanie jednego z nich. Od czasu gdy jest tak ciepło mój kot dostał drgawek przy czym ma skurcze mięśni, powiększone źrenice i przyspieszone tętno... Podczas drgawek ślini się. Wczoraj taki napad powtórzył się...
1 90102502542 2781
2010-07-13
bolilapka
Dzień dobryChcę kupić psa, chciałbym żeby to był pies z rodowodem, jednak nie wiem jak sprawdzić prawdziwość rodowodu, jakie dokumenty musi posiadać hodowca, który wystawia rodowód. Moje pytanie nie jest bezpodstawne, gdyż znam przypadek, gdzie osoba kupując psa
1 slukasz 5628
2010-07-13
Sokal


        288    289    290    291    292        

Wyświetlam [ 2891 - 2900 ] z 3015

Powrót do kategorii
Powered by: Imperial CMS
Copyright 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone dla PortalWeterynaryjny.pl