Logowanie Rejestracja
E-Mail / Login
Hasło
Strona główna Forum Porady lekarzy weterynarii

Forum

Kategoria: Porady lekarzy weterynarii

Wybierz temat forum:


Powrót do kategorii
Tematy Odpowiedzi Autor Wyświetleń Ostatni Post
Moj pies ma chore stawy i polecono mi preparat CANIVITON forte w proszku.niestety moj pies nie daje sie oszukac ,a w jedzeniu wyczuje wszystkie preparaty i witaminy i nie chce jesc.W tabletkach idzie mi to lepiej, ale slyszalem ,ze w proszku preparat jest lepszy.Nie wiem w czym jest roznica,bo sklad...
1 grzrom1 1420
2010-07-24
bolilapka
witam mam szczeniaka owczarek szkocki tylko mam problem jak go karmic co mu podawaC JESC PROSZE O ODP
1 anulka991 3123
2010-07-24
bolilapka
witam serdecznie.Mam 5 dniowe gołabki i chciałym je wykarmic ,poprosze o pomoc jak karmic czym i co ile
13 nemo7912 3882
2010-08-01
nata
Witam, mam kilka pytań, które mnie bardzo nurtują. Mam prawie czternastoletniego psa, który jest mieszańcem. Od pewnego czasu wysuwa on dziwnie język na dużą odległość jakby lizał coś w powietrzu; czasami zaczyna lizać meble. Nigdy wcześniej tego nie robił. Dodatkowo już kilka razy...
1 earlobe6 1166
2010-07-23
Sokal
Witam. Ostatnio (tj. zaobserwowałam to od czasu tych strasznych upałów) mój 4-miesięczny kocur rasy syberyjskiej co jakiś czas oddycha pyskiem (podobnie jak pies). Czy to może mieć związek z panującą temperaturą? (kot nie przebywa dużo na słońcu, ma odrobinę słabszy apetyt, pije-jak...
1 emka 1906
2010-07-23
Maciej
witam. mam kotke 16 tygodni. ostatnio kiedy byla na dworze miala bojke z innym kocurem i zdaje sie ze zadrapal ja w lape ktora spuchla i nie da sie jej dotknac. co moge zrobic zeby opuchlizna zeszla? czym oplukac skaleczone miejsce? i czy moge uzyc jakiejs masci przeznaczonej do tego typu ran (masci...
1 sandra8716 1454
2010-07-23
Maciej
ad. to "Czym można zastąpić surowe mięso dorosłemu kotu, gdy nie je on praktycznie nic innego poza nim, bądź co do niego podawać, by zapewnić kotu odpowiednią dawkę witamin i składników odżywczych? (Kot nie chce puszek, saszetek, suchej karmy, ryżu, itp.)". Kot to 17-letni samiec (nie...
1 EmiLamka 1098
2010-07-23
Maciej
Czym można zastąpić surowe mięso dorosłemu kotu, gdy nie je on praktycznie nic innego poza nim, bądź co do niego podawać, by zapewnić kotu odpowiednią dawkę witamin i składników odżywczych? (Kot nie chce puszek, saszetek, suchej karmy, ryżu, itp.)
1 EmiLamka 1131
2010-07-21
Maciej
Mam kota. Jest to stary już (17 lat), ale w pełni sił, kocur, który do tej pory spędzał całe życie na podwórku. Gdy uśpiliśmy psa, kot przeniósł się do domu. W marcu zawsze znika na kilka dni. Nie wiem czym się zaraził, ale po powrocie zaczął drapać sobie skórę za uchem, aż do...
1 EmiLamka 5108
2010-07-21
bolilapka
Witam,Jestem właścicielką 6-miesięcznego psa rasy york. Tydzień temu podczas wizyty weterynaryjnej stwierdzono u niego brak prawego jądra w mosznie (wnętrostwo). Badanie USG nie określiło położenia niezstąpionego jądra pieska. Chciałabym się dowiedzieć, czy istnieje jakaś...
1 ewka 3120
2010-07-21
bolilapka


        287    288    289    290    291        

Wyświetlam [ 2881 - 2890 ] z 3015

Powrót do kategorii
Powered by: Imperial CMS
Copyright 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone dla PortalWeterynaryjny.pl