Logowanie Rejestracja
E-Mail / Login
Hasło
Strona główna Forum Porady lekarzy weterynarii

Forum

Kategoria: Porady lekarzy weterynarii

Wybierz temat forum:


Powrót do kategorii
Tematy Odpowiedzi Autor Wyświetleń Ostatni Post
Mam problem z moją 3 letnia bokserką pojawiły sie uniej zmieny skórne ,a weterynarz nie może określić co to jest zaczeły wypadać jej sierść na głowie i grzbiecie i pojawiają sie chrosty , nie jest to nużyca bo miała robione badania i nic nie wykazały dostaje witaminy ,antybiotyk ...
1 pqlq20 1137
2010-06-30
Maciej
Witam.Na jesieni dostałam dwie młode kotki (teraz ok roku). W zeszłym tygodniu jedna zachorowała (pokładała się, nie chciała jaść, miała mokry pyszczek- wyśliniony,od czasu do czasu pomiałkiwała rozdierająco). Sąsiadka poradziła mi abym dała jej 1/4 aspiryny. Następnego dnia...
1 72092806686 1252
2010-06-30
Maciej
Witam serdecznie! Mam ogromny problem i nie wiem co mam zrobić. Mam dwa koty, jeden z nich jest jeszcze mały i jest znajdą. Okazało się że jest on nosicielem kociego kataru tak twierdzi weterynarz ale musiał pogrzebać w książkach bo się na kotach nie zna] Drugi kotek ma już zapalenie...
1 MalaMi 1366
2010-06-30
Maciej
Mam kota który ostatnio przestał jeśc jego ogonek wyliniał i kot strasznie dużo wody pije na dodatek podczas spania siusia pod siebie . Jego nosek zrobił sie biały ale nadal ma wilgotny nosek. W tym momecie jedyne co je to czasami jakies surowe mieso nic innego nie tknie . Niestety nie wiem...
1 pausiu 2426
2010-06-30
bolilapka
Mam w domu sukę i psa. Około 2miesięcy temu suka dostała zastrzyk antykoncepcyjny, mimo to zaszła w ciążę. Jednak ostatnio pojawiła się ciemno zielna wydzieli. Już prawie 2 miesiące a ona nie przygotowuje się 'do porodu' mam na myśli nie zbiera zabawek ani innych rzeczy. Jest...
1 Olishia4 1562
2010-06-27
bolilapka
Odchody są normalne... Przed tym jak zachorował to mielismy na troche otwarte okno, może to jest przyczyną. Teraz przesiaduje tylko przy karmiku i na dnie klatki, bo jak próbuje wskoczyc na drążek to nie może utrzymać na nim równowagi i wtedy spada na dno klatki i lezy na plecach... i po...
1 justynapopek 3182
2010-06-27
Andrzej
Witam!Mam taki problem, kupiłam jakies cztery miesiące temu samca kanarka i od jakiegoś tygodnia coś z nim nie tak... tj. ma jakieś dziwne zaburzenia, nie może się utrzymać na grządce a jak spadnie na dno klatki to leży przez chwile na plecach z otwartym dzióbkiem, no i po czasie mu to...
1 justynapopek 1359
2010-06-26
Andrzej
Witam chciałbym zapytać tutaj o jedna żecz Mój kotek zaklinował się w oknie uchylonym na ''kipę''był tam około ponad godzine Wyciągnęliśmy go , ale potem okazało się , że nie może chodzić na tylne łapki i ciagnie je za soba dałem mu mleka troszke i...
1 kicekpl 1702
2010-06-26
wetmedyka
witam dzisiaj kupilem sobie mysz i dopiero po przyniesieniu do domu zobaczylem ze ma srebrne oczy czy to normalne???
1 rossomag 1541
2010-06-24
Andrzej
Witam .. mamy ogromny problem z naszym pieskiem rasa pieska to owczarek niemiecki długowłosy ...suczka ... leczymy ją już ponad pół roku na silne zapalenie uszu obustronne , nic nie pomaga , wydobywa się z nich ropa która okropnie śmierdzi i czuć na całe mieszkanie , nie mamy już sił na...
1 beksi 1950
2010-06-24
Martyna


        291    292    293    294    295        

Wyświetlam [ 2921 - 2930 ] z 3015

Powrót do kategorii
Powered by: Imperial CMS
Copyright 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone dla PortalWeterynaryjny.pl