Logowanie Rejestracja
E-Mail / Login
Hasło
Strona główna Forum Porady lekarzy weterynarii

Forum

Kategoria: Porady lekarzy weterynarii

Wybierz temat forum:


Powrót do kategorii
Tematy Odpowiedzi Autor Wyświetleń Ostatni Post
WitamW sobotę przybłąkał się kot, postanowiłam wziąć go do domu. Ma ok.1,5 miesiąca, bardzo ufny, przyjazny, chce się bawić. Byłam z nim u weterynarza. Problem- mam w domu dorosłego kota, 10 letniego.Nie słyszy od urodzenia, również jest strasznym pieszczochem, lękliwy.To jego 1 ...
1 misiekkk 1388
2010-08-10
Maciej
mam 10 miesięczną labradorkę która od jakiegoś czasu ma łupież , polecono mi żebym wykąpała ja w nizoralu i wydawało mi się, że chyba jej pomoże ale jednak nie pomogło, co mogę zrobić aby zlikwidować ten łupież moją suczkę to swędzi bo się drapie i wydaje mi się ,ze chyba za...
1 monikagordon1987 2972
2010-08-08
Andrzej
WitamMam pytanie , posiadam trzy szynszyle i mam problem z jednym z nich zauważyłam ostatnio , że jeden szynszylek ma mokre futerko na szyi i od czasu do czasu jest taki dziwny słychać , że coś stuka w jego pyszczku poza tym wszystko je ,pije i skacze po klatce jak pozostałe dwa szynszyle...
1 martyna 1586
2010-08-08
Andrzej
Mam świnkę morską której zrobiła się rana na przedniej kończynie. Stworzył się strup dość gruby, cała kończyna bardzo spuchła i sprawiała ból zwierzęciu gdyż nie dawał sobie obciąć paznokci na tej łapie. Polałam tego strupa wodą utleniona i strup odpadł., a pod strupem była...
1 gosiia102 2951
2010-08-08
Andrzej
Witam ! Miesiąc temu mój królik miał atak drgawek ,było gorąco więc lekarz stwierdził , że to z przegrzania . Od dwóch dni obserwuję chwilowe utraty równowagi w momencie potrząsania główką , kiedy chce
1 renata114 1300
2010-08-08
Andrzej
Witam!Pisze w dość nietypowej sprawie. Moja koleżanka znalazła u siebie na ogrodzie pod tują pisklę, ale już opierzone drozda. Okazało się, że ma obrażenia na łebku - wygląda na podziobanie przez ptaki, coś ma z łapką - wygląda na połamaną, ale na pewno ma apetyt :)). Na razie...
1 agulka67 1199
2010-08-08
Andrzej
mam 3,5 miesięcznego bokserka piesek waży 11kg. jest żywy wesoły , ale od około tygodnia czasu nie chce jeść .byl 2 krotnie odrobaczony . jest po wszystkich szczepieniach .do tej pory dostawał 4 posiłki dziennie .pije tylko wodę , mimo że obok stoi miska z jedzeniem . jak mam sobie z tym...
1 wafel826 1187
2010-08-08
Martyna
Witam. Chciałbym prosić o poradę dotyczącą mojego królika. Ma on około 6 lat. Jakiś czas temu (ok. 2-3 tyg) zaczął kichać. Kichanie bardzo często towarzyszy gwałtownym ruchom typu wskakiwanie do klatki, bieganie, branie na ręce, przeciąganie itp. ale nie tylko, kicha też siedząc...
1 Szarak 1406
2010-08-07
Maciej
mam 10 miesięczną labradorkę która od jakiegoś czasu ma łupież , polecono mi żebym wykąpała ja w nizoralu i wydawało mi się, że chyba jej pomoże ale jednak nie pomogło, co mogę zrobić aby zlikwidować ten łupież moją suczkę to swędzi bo się drapie i wydaje mi się ,ze chyba za...
1 monikagordon1987 1125
2010-08-07
Maciej
Mam kuca który miał wypadek na drodze .W wyniku tego zostało mu zerwane całkowicie w przedniej nodze kopyto nogę opatrzył lekarz wet.Co dalej robić czy odrośnie kopytko? (z takim przypadkiem lekarz wet. się nie spotkał )
1 reniaroszczyk 1270
2010-08-07
Maciej


        283    284    285    286    287        

Wyświetlam [ 2841 - 2850 ] z 3015

Powrót do kategorii
Powered by: Imperial CMS
Copyright 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone dla PortalWeterynaryjny.pl