Logowanie Rejestracja
E-Mail / Login
Hasło
Strona główna Forum Porady lekarzy weterynarii

Forum

Kategoria: Porady lekarzy weterynarii

Wybierz temat forum:


Powrót do kategorii
Tematy Odpowiedzi Autor Wyświetleń Ostatni Post
Wyłysienia na łapach u kotki.Historia:Kotka, 7 miesięcy, po sterylizacji wykonanej w schronisku z dojscia bocznego powikłanie: perforacja do jamy otzrewnowej-ranę opracowano i zszyto. przebyty: świerzb i kalciwiroza. nadal dostaje antybiotyk(enrofloksacyna), nie gorączkuje więc wycofano...
1 lilith867 1193
2010-08-18
Maciej
witam wszystkich bardzo serdecznie posiadam około 11 letnią suczkę wielkości mniej więcej Yorka. Ostatnimi czasy bardzo osłabła. bardzo dużą trudność sprawia jej wskakiwanie na kanapy ,łóżko oraz wchodzenie po schodach praktyczne tego nie robi .mniej więcej rok temu miała wycinane...
1 89060908750 1138
2010-08-17
bolilapka
WitamMoja dwuletnia akita została zaszczepiona przeciw nosówce, parwowirozie i innym psim chorobom (szczepionka Vanguard Plus). Pies po chwili wywrócił się, jakby go sparaliżowało, wypróżnił się i trochę się ślinił. Po kilkunastu minutach trochę mu się poprawiło i dał radę...
1 izabela190 1225
2010-08-12
Andrzej
Witam serdecznie...Bardzo uprzejmie proszę o poinformowanie mnie jak mam pomoc mojej 2 letniej Yoreczce, która została omyłkowo umyta przez babcię w szamponie dla ludzi - Elseve . Na brzuszku i pod paszkami pojawiły się zaczerwienienia i Yoreczka się drapie. Po zorientowaniu się, ze...
1 Barbara 1211
2010-08-12
Andrzej
Mam taki problem, otóż 4 tygodnie temu mojej samiczce urodzilo się 6 chomiczków, jak dzisiaj wymieniałem im ściółkę, u jednego z małych chomików zauważyłem zlepione oczko (jakby obropiałe), drugie natomiast ma otwożone ale chyba też w tej ropce, nie wiem co mam zrobić, czy iść do...
1 mastermind1805 1585
2010-08-12
Andrzej
Chciałabym zaopiekować się psem, który niestety jest zarażony świerzbem.Czy leczenie jest bardzo uciążliwe? Czy taki pies musi być izolowany? ( mam w domu inne zwierzęta)
1 64072512021 1625
2010-08-12
Martyna
Witam. Mam 2letniego Pinczera miniaturę. Nad prawym okiem przerzedziła mu się sierść, nie wiem co jest tego powodem. Pies jest po przejściach, wyrzucony. Po przygarnięciu przeze mnie nadal nie ufa nikomu poza domownikami. Chyba jest po prostu niezrównoważony psychicznie, dlatego mam...
1 MoonGirl 1957
2010-08-11
Martyna
Nasza suczka sika gdzie popadnie,w odróżnieniu od robienia stolca co robi reguralnie w jednym miejscu tak jak została nauczona,ostatnio zdażyło jej sie nawet sikać na leżąco w momencie gdy leżała brzuchem do góry,sama sie osikała,przeważnie zdaża się to zaraz po tym jak się obudzi...
1 madziofon 2086
2010-08-11
Martyna
Mój pekińczyk od kilku dni nie ma apetytu, po prostu nie chce jeść. Jest żywy, bawi się, pije wodę. Jedzenie tylko powącha i odchodzi. W ogóle to jest niejadkiem i jest bardzo wybredny. Najmniej jada suchej karmy. Jego jedzenie to: serduszka kurczaka, kurczak,żołądki, twaróg,...
1 lidia185 1434
2010-08-10
Maciej
Mam pytanie w piatek uderzył samochód mojego pieska i amputowaną ma łapkę tylnią a drugą ma mocno rozwaloną. Rusza czasem nią ale nie wstaje tylko ciaga cały tył. Weterynarz nie umie się określić czy stanie na tą łapkę czy nie,bo może mieć jakieś obrażenia w środku. Jak to...
1 wioletta120 1282
2010-08-10
Maciej


        282    283    284    285    286        

Wyświetlam [ 2831 - 2840 ] z 3015

Powrót do kategorii
Powered by: Imperial CMS
Copyright 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone dla PortalWeterynaryjny.pl