Logowanie Rejestracja
E-Mail / Login
Hasło
Strona główna Forum Porady lekarzy weterynarii

Forum

Kategoria: Porady lekarzy weterynarii

Wybierz temat forum:


Powrót do kategorii
Tematy Odpowiedzi Autor Wyświetleń Ostatni Post
Moja kotka urodziła troje kociąt 3 dni temu. Dwa młodsze kociaki jedzą i przybierają na wadze ale mam problem z kociakiem który urodził się jako pierwszy. Nie radzi sobie ze ssaniem cyca, jest chudy i słaby. Często w kojcu leży sam na uboczu. Czy i jak mogę mu pomuc? Jak go karmić, co...
1 dorotka28_1980 923
2010-09-26
bolilapka
Witam! Byłem ostatnio z moim psem u weterynarza na szczepieniach. Miał wykonane szczepienie przeciwko wściekliźnie i obcinane pazury. Po powrocie do domu zauważyłem że pies ma fioletowy język (na co dzień ma różowy) , pies był tak jakby "nadpobudliwy" skakał, biegał po...
1 Benek104 1260
2010-09-26
bolilapka
Mam 4-miesięcznego kocurka. Jest u mnie już 2 tygodnie, a nie przejawaia żadnych chęci do zabawy. Pamiętam jak mój poprzedni kot, gdy był w tym wieku, szalał po całym mieszkaniu. Nasz Czesio nigdzie nie wychodzi. Na kolanach za to jest cudowny, mruczy i tuli się. Jednakże pozostawiony sam...
1 dormad 976
2010-09-25
bolilapka
Witam serdecznie od około tygodnia mam problem z moją suczką. Jest to mieszaniec i ma 6 lub 7 lat. Przed kilkoma dniami zdarzyło się jej wymiotować, nie jadła, nie była osowiała, zachowywała się normalnie...Teraz nie wymiotuje ale ma luźny stolec i nic nie je i nie pije. Trzeba jej...
15 dawid1074 2952
2010-10-12
dawid1074
Moj pies ma grupę krwi DEA 1.1 ++, choruje na babeszjozę, ma złe wyniki, prawdopodobnie wytworzył też autoagresję i pilnie potrzebuje transfuzji krwi jednak weterynarz dziś dzwonił do banku krwi do Warszawy i niestety nie ma potrzebnej grupy :zalamany: Czy ktoś się może orientuje gdzie...
3 judyta261 933
2010-09-25
Sokal
Mam suczkę która w październiku skończy 5 lat. Jest to kundelek. Od kilkunastu dni ma ona bardzo silne bóle i ma je tylko nocą. Gdy je ma, skula się i głośno skomli. Chodzi po całym domu jakby szukała sobie miejsca, a gdy już na moment usiądzie liże się po łapkach. Nie wiem co mam...
1 kropka96 1238
2010-09-24
Sokal
Tydzień temu u mojej 5 letniej suczki sznaucerki miniaturki znalazłam guza koło sutka nie wielkich rozmiarów. Poszłam do weterynarza, który powiedział mi tylko " tak się czasem zdarza " i nic więcej. Muszę jeszcze dodać, że suczka nie była sterylizowana nie przyjmuje żadnych hormonów,...
1 katarzyna06 1263
2010-09-24
Sokal
dobry wieczor moja psina zaczela strasznie ujadac i szczekac jak tylko wyjde z mieszkania wyjscia nie sa dlugie bo okolo godziny ale psina przez caly ten czas chalasuje mam pytanie co bedzie lepsze na uspokojenie obroza antyszczekowa elektryczna czy tabletki na uspokojenie od weterynarza
1 m.wanczyk 1010
2010-09-24
bolilapka
Dobry wieczór.Mam kilka pytan odnosnie malego 4 miesiecznego kotka ktorego przygarnelam tydzien temu.Kociak przybłąkał sie do mnie na działce.....wymarzniety.przemokniety i bardzo głodny.....nakarmilam go i tak juz zostal.Wożę mu codziennie jedzenie,mąż zrobil mu ocieplona styropianem bude...
1 marlena73 1032
2010-09-23
Martyna
Witam, proszę o poradę, jakim preparatem można skutecznie zwalczyć tasiemca u kota/ przygarnęłam go z podwórka , 3 razy odrobaczałam a tasiemiec ciągle żyje, boję się że mój drugi kot też mógł się zarazić, ponieważ chudnie i nie ma apetytu, jest smutny. bardzo proszę o poradę
1 lasposa 1026
2010-09-23
Martyna


        267    268    269    270    271        

Wyświetlam [ 2681 - 2690 ] z 3015

Powrót do kategorii
Powered by: Imperial CMS
Copyright 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone dla PortalWeterynaryjny.pl