Logowanie Rejestracja
E-Mail / Login
Hasło
Strona główna Forum Porady lekarzy weterynarii

Forum

Kategoria: Porady lekarzy weterynarii

Wybierz temat forum:


Powrót do kategorii
Tematy Odpowiedzi Autor Wyświetleń Ostatni Post
Doberman,6 lat.Od tygodnia sika krwiA,jak nie oddaje moczu to tez krwawi -jest marudny. Z gory dziekuje za pomoc.
1 78060515831 3597
2010-10-07
Maciej
Jestem włascicielem 4-letniego psa rasy Alaskan Malamute .Jakieś 2,5 roku temu stwierdzono u niego gronkowca( problemy skórne ,świąd ,zaczerwienienia , wypadanie sierści), leczenie było długie i jak sie okazuje mało skuteczne. Problem ciagle powraca cały czas jest to ten sam rodzaj...
1 karmakrawat 1092
2010-10-07
Maciej
Witam Prosze o poradę .Mam 3 miesięczną suczkę owczarka niemieckiego i od tygodnia zauważyłam iz się dziwnie zachowuje tzn> gania za własnym ogonem .Będac na szkoleniu pani która opiekuje sie moja sunia postraszyła mnie iz moze to miec podłoze psychologiczne co mnie bardzo...
1 JUSTPRZEM 1115
2010-10-06
bolilapka
Witam, moje dwumiesięczne kociaki mają od 2 dni biegunkę. Nie jest to biegunka bardzo wodnista - określiłabym to jako "luźną kupkę";) załtwaiją sie 2-3 razy na dobę. Jedno kilka razy wymiotowało, przy czym raz wydaliło kawałeczek tapety a raz wyskubane z wykładziny kłaczki. przy tym...
1 angela 1871
2010-10-05
Martyna
Witam, moja pudlica ma 13 lat, odkąd ja mam choruje na psia padaczkę [nie była leczona bo napady miała raz na rok, a rodzice jakoś się tym nie interesowali]. Suczka jednak była bardzo aktywnym i przyjacielskim psem. Wielokrotnie miała małe i nigdy nie było z nią żadnych problemów...
1 MalaMi 1657
2010-10-01
Sokal
Witam, Mój dwuletni doberman cierpi na "zespół chwiejności". Choroba została zdiagnozowana, gdy miał zaledwie rok, w badaniu neurologicznym, rtg oraz mielograficznym. Zmiany dotyczą przestrzeni między 6 a 7 kręgiem. Pierwsze objawy to brak koordynacji, szczególnie w galopie-zmiana...
3 awangardadob 4882
2010-10-01
bolilapka
Dzień dobry!Na wstępie chciałam bardzo serdecznie podziękować za poprzednią odpowiedż i niestety mam kolejny problem.Moja 1-roczna kotka(wysterylizowana)sika na naszą kołdrę,z tego co pamiętam robiła tak od małego i nie umiem jej tego wyperswadować.Czasami mam wrażenie,że ona to robi...
1 gvvhgjhf 5036
2010-09-27
bolilapka
suka bulterier po drugiej cieczce miala ciaze urojona,podczas ktorej stala sie aresywna,bronila swojego terytorium,zawlaszczala sobie rzeczy,nie nosila ich tylko gryzla wsciekle.nigdy wczesniej nie wykazywala agresji.tydzien temu miala sterylizacje.jest spokojniejsza ale czasem ma delikatne napady...
1 mrdux 1048
2010-09-27
Sokal
Witam od około tygodnia jesteśmy właścicielami kota dachowca wiek około 2,5 mieś. waga około 880g samczyk, niestety kot jest po potrąceniu przez auto, oprócz przesuniętych żeberek ma też przepuklinę. Zaprowadziliśmy go do lekarza weterynarii który kazał nam zrobić prześwietlenie...
1 82101113872 2170
2010-09-27
Sokal
dzien dobry juz zalamoje rece od 11sierpnia moja psina jest na lekach najpierw egzema z egzemy swiad badania na swierzb i to drugie paskodztwo wynik negatywny psina nie ma zadnego pasozyta na dzien dzisiejszy pies jest prawi lysy ma nie przyjemny zapach cos pod przenoszone skarpety brak apetytu...
1 m.wanczyk 1000
2010-09-26
bolilapka


        266    267    268    269    270        

Wyświetlam [ 2671 - 2680 ] z 3015

Powrót do kategorii
Powered by: Imperial CMS
Copyright 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone dla PortalWeterynaryjny.pl