Logowanie Rejestracja
E-Mail / Login
Hasło
Strona główna Forum Porady lekarzy weterynarii

Forum

Kategoria: Porady lekarzy weterynarii

Wybierz temat forum:


Powrót do kategorii
Tematy Odpowiedzi Autor Wyświetleń Ostatni Post
Witam, ostatnio u mojej 11-letniej suki pojawił się wielki 'guz' który z dnia na dzień robi się coraz większy .. od wczoraj wycieka z niego krew. Łapa jest na tyle spuchnięta, że psina nie może chodzić nikt nie wie co to jest, wykluczyliśmy jak na razie raka kości. Leczenie...
1 bokser 1087
2010-10-10
Maciej
Witam Jakieś tydzień temu najpierw przy jednym, potem przy obydwu okach u mojego psa pojawiły sie bąble z białą mazią,moze ropą...bylismy z nim u weterynarz ale nie za bardzo wiedział co to wiec zrobili mu biopsje, ale na wyniki musimy czekać jakies 10 dni. Może ktoś wie co to może...
10 elina81 22116
2011-01-21
Maciej
Mój pies, cairn terier, 8-letni wykazuje objawy zaniku widzenia, bez żadnych dodatkowych objawów.Potyka się o przedmioty, nie widzi rzucanej zabawki (dawniej b. chętnie się bawił przynoszeniem), wpada na meble i na nas, ściany nawet w dobrze znanym terenie. Przeszedł badanie weterynaryjne,...
4 mmisztal 1978
2010-10-12
mmisztal@neostrada.pl
Czy wobec tego mam odczekać kilka dni i zaobserwować czy to samo zniknie, czy od razu powinnam ja przebadać? Możliwe jest, że stało się to na spacerze ;podczas zabawy z dwoma pieskami. Mój wygląda jak Jack Russel Terier, jest to mała suczka ale w czasie biegania "nie odpuszcza" tym...
1 Lookrecja51 993
2010-10-10
Maciej
Witam , niedawno po kupieniu yorka zobaczyłam głęboką czarna wydzielinę w uszach i strasznie trzepie uszami, nie wiem jak to wyczyścić....Oraz jakiej firmy najlepiej kupić kosmetyki? I czy york może jeść kurczaka?? Pozdrawiam
1 doma 1053
2010-10-09
Maciej
Mam półroczną suczkę ze schroniska. Mieszaniec. Dziś zauważyłam o niej przekrwione lewe oczko. Nie wiem co może być przyczyną. Pies ma wszystkie szczepienia wg terminu i weterynarz wcześniej nie stwierdził żadnych nieprawidłowości. Poza tym piesek zachowuje się normalnie. Czy to...
1 Lookrecja51 13231
2010-10-09
Maciej
Mam psa amstafa 4 lata nie wiem co mu jest?Ciągle wymiotuje żółcią 2dni nie je ma rozwolnienie jeżeli daje mu przygotowaną wodę to też wymiotuje żółcią nie wiem co mam robić proszę o jak najszybszą odpowiedz dziękuję
3 papuszki 2486
2010-10-09
bolilapka
witam posiadam psa, który obecnie ma 9 miesięcy. Pies to mieszaniec (nie wiem jakich ras, został wzięty ze schroniska gdy miał 3 miesiące)obecnie waży 21 kg. 20 września przeszedł zabieg kastracji, wszystko jest ok, ale niepokoi mnie jedna rzecz. Przed kastracją w czasie oddawania moczu...
1 gocha2p 1212
2010-10-09
bolilapka
Mój 4 mieięczny kotek od pewnego czasu ma biegunke,je normalnie ale wogóle nie przybiera na wadze jego brat jest z tego samego miotu ale nie ma biegunki,je i cały czas przybiera na wadze.Co zrobić?
1 kasia387 1034
2010-10-09
bolilapka
witam od 2 miesięcy mam labradora ,jest to suka. podczas jedzenie ona warczy ,ale w tym samym czasie ja ją głaszcze . co mam robić ? czy to moja wina ?
1 pudelek1999 1012
2010-10-09
bolilapka


        264    265    266    267    268        

Wyświetlam [ 2651 - 2660 ] z 3015

Powrót do kategorii
Powered by: Imperial CMS
Copyright 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone dla PortalWeterynaryjny.pl