Logowanie Rejestracja
E-Mail / Login
Hasło
Strona główna Forum Porady lekarzy weterynarii Mój pies wymiotuje żółcią lat 4 mieszaniec amstaf

Forum

Mój pies wymiotuje żółcią lat 4 mieszaniec amstaf

Mam psa amstafa 4 lata nie wiem co mu jest?Ciągle wymiotuje żółcią 2dni nie je ma rozwolnienie jeżeli daje mu przygotowaną wodę to też wymiotuje żółcią nie wiem co mam robić proszę o jak najszybszą odpowiedz dziękuję

Powrót do tematów | Powrót do kategorii
Autor Wiadomość
Lekarz weterynarii: Mieszko Smulski
Data dodania: 2010-10-09
Dzień dobry.
Należy jak najszybciej udać się z psem do gabinetu weterynaryjnego. Objawy takie jak wymioty z żółcią i biegunka są bardzo niespecyficzne i mogą dotyczyć wielu jednostek chorobowych, nie tylko związanych z przewodem pokarmowym. Niektóre z nich mogą stanowić zagrożenie dla zdrowia, a nawet dla życia zwierzęcia i w tych przypadkach podjęcie na czas odpowiednich działań odgrywa niebagatelną rolę. Lekarz weterynarii zbada psa i wdroży już na tym etapie leczenie objawowe (środki przeciwwymiotne, osłonowe na śluzówkę przewodu pokarmowego, płynoterapię, itd.). Jeśli wywiad i wynik badania klinicznego w gabinecie nie pozwolą na postawienie rozpoznania, lekarz zaleci badania dodatkowe (badanie krwi, USG/RTG jamy brzusznej, itp.). Pozdrawiam.
papuszki
Data dodania: 2010-10-09
proszę pana ile będzie kosztować leczenie mojego psa.to jest moja treść
Mam psa amstafa 4 lata nie wiem co mu jest?Ciągle
wymiotuje żółcią 2dni nie je ma rozwolnienie jeżeli daje mu przygotowaną
wodę to też wymiotuje żółcią nie wiem co mam robić proszę o jak
najszybszą odpowiedz dziękuję
Lekarz weterynarii: Mieszko Smulski
Data dodania: 2010-10-09
Nie ma ustalonego cennika usług weterynaryjnych, mogą one być różne w danej lecznicy, dlatego to pytanie należy skierować do lekarza, do którego trafi zwierzę. W takim przypadku radzę nie zwlekać z wizytą.

Powrót do tematów | Powrót do kategorii
Powered by: Imperial CMS
Copyright 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone dla PortalWeterynaryjny.pl