Logowanie Rejestracja
E-Mail / Login
Hasło
Strona główna Forum Porady lekarzy weterynarii

Forum

Kategoria: Porady lekarzy weterynarii

Wybierz temat forum:


Powrót do kategorii
Tematy Odpowiedzi Autor Wyświetleń Ostatni Post
Witam :) Jak już pisałam posiadam 4 letniego buldożka francuskiego..problem w tym że od roku pojawiła się na jego lewym oczku niebieska nabłąka..byliśmy z tym u weterynarza i powiedział że jest to zaćma i że mogło go coś zahaczyć np.kolczatka przy wkładaniu jej na łepek lub jest...
1 niki_lilo 1779
2010-10-13
Maciej
Witam. Mój piesek chihuahua miał następujące objawy-wymioty treścią pokarmową, następnie ciągnącą się pianą, cuchnącą biegunkę, był osowiały, osłabiony, chował się w ciemne kąty, wymiotował po wypiciu wody, nic nie jadł, miał niską temp. ciała. Pies miał rok i komplet...
1 juli00 1252
2010-10-12
bolilapka
Mam trzymiesiecznego kociaka rasy maiene coon, kociatko bylo do ubieglego tygodnia wesole i radosne. Od tygodnia kociak przy kazdej probie wziecia na rece strasznie miauczy, wydaje sie , ze go cos boli. Prawie codziennie jestesmy u lekarza ktory bezradnie rozklada rece, kociak dostaje lek...
1 jemima 1093
2010-10-11
Maciej
Witam! Mam rocznego kocura perskiego. Dwa tygodnie temu poddałem go zabiegowi kastracji. Kotek szybko wrócił do sił i nawet przestał znaczyć teren, ale obserwuję od zabiegu niewielkie oznaki krwawienia (na włosiu) z przewodu pokarmowego po wypróżnieniu. Czy może to być związane ze...
1 robercik 1012
2010-10-11
Maciej
witam mam suke labradora i ona warczy podczas jedzenia . napisał mi pan że żaden pies nie może warczeć . ale jak ją nauczyć żeby nie warczała .
4 pudelek1999 1201
2010-10-14
Mieszko
Mam pytanie nurtujące mnie już od dość dawna.Czy dzwoneczki które są przy obrożach nie działają szkodliwie na słuch kociaka?Ja osobiście swojej kici odjęłam,jednak na fotkach widzę nie raz ten dzwoneczek.
1 SLONECZKO2770 1322
2010-10-11
bolilapka
Witam! Miesiąc temu przygarnęłam kotka (2 miesiące) ze schroniska. Okazało się, że miał panleukopenię (potwierdzona testem) i niestety nie przeżył. Chciałabym przygarnąć następnego kota, tym razem rasowego z hodowli, 2xodrobaczony i 2x szczepiony, odczekam 2 tygodnie od drugiego...
1 maniam1 1076
2010-10-10
Sokal
Witam! Ostatnio przyszło mi zajmować się 15-letnią suczką. Saba jest kundelkiem niewielkiego wzrostu, waży ok. 10 kg. Ma od kilku lat problemy z kręgosłupem, co dawało różne objawy neurologiczne, które z czasem zanikały więc właściciele nie zajmowali się tą kwestią zbyt...
3 Misquamacus 1614
2010-10-11
Maciej
Witam! Miesiąc temu przygarnęłam kotka (2 miesiące) ze schroniska. Okazało się, że miał panleukopenię (potwierdzona testem) i niestety nie przeżył. Chciałabym przygarnąć następnego kota, tym razem rasowego z hodowli, 2xodrobaczony i 2x szczepiony, odczekam 2 tygodnie od drugiego...
1 maniam1 1074
2010-10-10
Maciej
Witam, Zadawałam ptanie w Srodę w sprawie 15 letniej kotki, która wymiotowała. Bardzo dziękuje za poradę, jestem bardzo wdzięczna z tak szybką odpowiedź. W czwartek zawiozłam koteczkę do Łodzi do kliniki "As". Okazało sie, że ma zaczopowane jelita i przez wymioty duże odwodnienie....
5 nauti 21029
2010-10-13
Maciej


        263    264    265    266    267        

Wyświetlam [ 2641 - 2650 ] z 3015

Powrót do kategorii
Powered by: Imperial CMS
Copyright 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone dla PortalWeterynaryjny.pl