Logowanie Rejestracja
E-Mail / Login
Hasło
Strona główna Forum Porady lekarzy weterynarii

Forum

Kategoria: Porady lekarzy weterynarii

Wybierz temat forum:


Powrót do kategorii
Tematy Odpowiedzi Autor Wyświetleń Ostatni Post
Witam Dziesiaj, badając moją kotkę, lekarz stwierdził u niej niedomykalność zastawki. Badanie było osłuchowe. Chciałabym zapytać, czym to się objawia, jaki może być przebieg choroby, na co powinnam zwrócić uwagę obserwując kotkę ? czy to się leczy ? czym to kotu grozi ? Jak...
12 fergana 5159
2010-11-23
Mieszko
Czy te psy mogą pływać w zbyt zimnych wodach? Moja suczka Żaba przechodząc kolo jakiegoś zbiornika wodnego wskakuje do niego i pływa przez jakiś czas choć na dworze jest bardzo zimno.
1 animals66 942
2010-10-26
bolilapka
Witam serdecznie ! prosilbym o rade w sprawie zywienia psa 10-go ktory ma chore nerki spowodowane wirusem po usunieciu ropomacicy.Podaje psu puszki "royal canin" lecz jest to zbyt duzy koszt dla emeryta,prosilbym o rade co w zamian mozna pieskowi podawac by nie uszkodzic bardziej nerek.Po operacji...
1 kolomyja 998
2010-10-26
Maciej
witam.niepokoje sie swojego 5-letniego psa.Wieczorem bardzo dyszał i cały sie trząsł.trwało to ok 20 minut .starałam sie go uspokoic ,głaskałam ,podałam wode (ktorej nie chciał pic)w koncu mimo pory ( 2 w nocy )zabrałam na spacer ,myslac ze moze chce sie załatwic(mimo wieczornego...
1 lukrecja 4748
2010-10-25
bolilapka
Witam, mam papugę Rudosterkę Zielonolicą ma dopiero 6m-cy, samiec. W piątek wieczorem papuga spadała miedzy ścianę a komodę, i jak się tam miotała to złamała skrzydło (lewe). Wczoraj (sobota) ok. południa byłem u weterynarza, od razu stwierdził złamanie kości ramiennej,...
1 furman30 5889
2010-10-25
Maciej
Dzień dobry. U mojego królika miniaturki zauważyłąm niepokojącą białą plamę na oku. jest to biała, matowa przestrzeń na tęczówce (nie wchodzi na źrenicę, jest od niej bardzo wyraźnie odgrodzona). Jej rozmiar to około 1cm wokół źrenicy. Nie zauważam, by się powiększała...
3 lusia 1180
2010-10-29
Maciej
Posiadam 11 miesiecznego pieska rasy Akita Inu. Zauważylem ze ma zaczerwienienie na dolnych wargach po obu stronach pyszczka i dosc czesto sie drapie. co moze byc przyczyna takiego zachowania. Otrzymuje Karme Bozita Robur oraz jako smakolyki kawaleczki Kabanosa. Równiez ma dosc czesty kontakt z...
3 fotolaf 1091
2010-10-26
Maciej
Pies NOWOFUNDLAND ur. 19.07.2010 - 17.X został napadnięty przez dzikiego małego kotka. W wyniku tego doznał urazu oczu - uraz z ubytkiem rogówki - oko lewe, uraz spojówki oko prawe. Leczenie: METAMOX i TOLFINA inj, przez 3 kolejne dni oraz GENTAMYCYNA i CORNEREGEL 3 x dziennie po 1 kr. 20....
1 Lupus 1103
2010-10-25
Maciej
Witam Mój 9miesieczny Golden retriever od ok 2-3 tygodni wymiotuje.Zaczęło się nie pozornie od jednego wymioty z rana lecz później zaczął zwracać to co zjadł wiec poszedłem do weta.Na dzień dobry dostał dwa zastrzyki w tyłek.Następnie codziennie trzeba było chodzić by je...
2 machul9 1232
2010-10-25
Maciej
nabyłem 10 miesieczna suke haskiego po wczesniejszych szczepieniach a po zmianie miejsca zamieszkania ponownie była odrobaczona i zacipowana to jest 18 pazdziernika i od tej pory zaczeły sie problemy z jedzeniem co mam robic bardzo prosz o pomoc
1 slawek1 1120
2010-10-24
Sokal


        257    258    259    260    261        

Wyświetlam [ 2581 - 2590 ] z 3015

Powrót do kategorii
Powered by: Imperial CMS
Copyright 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone dla PortalWeterynaryjny.pl