Logowanie Rejestracja
E-Mail / Login
Hasło
Strona główna Forum Porady lekarzy weterynarii

Forum

Kategoria: Porady lekarzy weterynarii

Wybierz temat forum:


Powrót do kategorii
Tematy Odpowiedzi Autor Wyświetleń Ostatni Post
Witam. Posiadam kotkę z przepukliną, kotka obecnie jest w ciąży. Czy przepuklina jest niebezpieczna u ciężarnych kotów, kot czuje się dobrze lecz nie daje mi to spokoju. Czy poród u takiej kotki przebiegnie bezpiecznie. Pozdrawiam Anna
1 69040115044 1722
2011-04-29
Maciej
Witam! Mam 10 miesięcznego psa (beagle), trzy miesiace temu został wykastrowany, potrzeba kopulacji u niego prawie calkowicie zanikła tylko czasami po szczotkowaniu lub spacerze (gdy się nawącha) próbuje z czyjąś nogą lub poduszka. Lecz gdy zostaje sam na dłuższy czas to gdy wrócimy...
1 lotek 6455
2011-04-27
Maciej
Witam, Jestem właścicielką 9-miesięcznego bulterierka Wafla oraz dorosłej suni cane corso. W związku z tym, że szczeniak obskakuje sukę próbując z nią kopulować rozmyślam możliwość kastracji. Bulek nie daje jej odetchnąć, co niestety często prowadzi do bójek. Mam jednak...
1 karolina_wydra 1031
2011-04-26
Mieszko
Dzień dobry. Mój kot miał zapalenie dziąseł i kamień nazębny. Brał przez 7 dni stomorgyl, następnie miał wykonaną sanację jamy ustnej i usunięte 6 ząbków, w dniu zabiegu została pobrana krew do badania. Niepokoi mnie poziom kreatyniny, który wynosi 1.9 (norma 1-1.8), mocznik...
4 meggys28 4457
2011-04-27
Maciej
Witam. Dziś rano wrócił mój kot do domu po dwóch dniach. Był on strasznie dziwny. Był słaby i miał drgawki. Zaniosłam go do pudełka gdzie zawsze sypiał, a gdy zeszłam do niego po trzech godzinach było tak samo jak wcześniej.. Gdy go postawiłam na ziemi to ledwo się na nogach...
1 klaudia 1087
2011-04-26
Mieszko
Witam:) mam pytanko gdyż moja 11 miesięczna suczka (buldożka francuska) ostatnio drapała w drzwi od ogródka (na drzwiach jest wiklina) i coś stało sie w jej łapke a dokładnie pod paznokciem ( nie jest to poduszka) tzn leci jej krew od czasu do czasu centralnie z pod paznokcia między...
1 niki_lilo 965
2011-04-26
Mieszko
Witam, mam 8 miesięczną suczkę, jest to rasa mieszana. Bardzo lubi przebywać na balkonie, ale jest niestety on bardzo nasłoneczniony, i nie wiem czy może się wygrzewać na nim trochę długo. Jest to moja pierwsza psinka i nie wiem jeszcze wszystkiego na ten temat. Jak długo pies...
1 aguus33 1842
2011-04-21
Maciej
od paru dni zauwarzyłam że moja brzanka ma problemy z oddychaniem i blakną jej kolory,nie ma apetytu a do tego zanika jej brzuch.co z nia sie dzieje i czy moge jej pomóc?
8 anakonda 3736
2011-05-05
Maciej
Witam. Mój pies ma prawie 11lat; od grudnia kuleje na lewą tylną łapkę. Jeden z lekarzy do którego chodzimy od 26 lat z każdym ciapkiem, powiedział że to już wiek i kazał mu podawać artrophos i geriadog. Dżeki je te tabletki z checią, ale na tą łapkę mu nie pomagają. Zmieniałam...
2 kasiechna 948
2011-04-21
Maciej
moja goldenka ma 4 miesiace tydzien temu ja adoptowalam caly czas ma luzne stolce czesto puszcza gazy no i ten bardzo nieprzyjemny zapach siersci hodowcy zapewniali ze pies j4est zdrowy po wszelkich badaniach weterynaryjnych prosze mi powiedziec jaka temu moze byc przyczyna dziekuje i pozdrawiam
1 m_wanczyk2 973
2011-04-20
Sokal


        236    237    238    239    240        

Wyświetlam [ 2371 - 2380 ] z 3015

Powrót do kategorii
Powered by: Imperial CMS
Copyright 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone dla PortalWeterynaryjny.pl