Logowanie Rejestracja
E-Mail / Login
Hasło
Strona główna Forum Porady lekarzy weterynarii zapalenie mięśnia czterogłowego u psa

Forum

zapalenie mięśnia czterogłowego u psa

Witam. Mój pies ma prawie 11lat; od grudnia kuleje na lewą tylną łapkę. Jeden z lekarzy do którego chodzimy od 26 lat z każdym ciapkiem, powiedział że to już wiek i kazał mu podawać artrophos i geriadog. Dżeki je te tabletki z checią, ale na tą łapkę mu nie pomagają. Zmieniałam lekarza i pani powiedziała, że to zapalenie mięśnia czterogłowego. Dała mu 3 zastrzyki przeciwbólowe do podania w odstępie co 2 dzień. Mam wrażenie, że po nich jest gorzej! Jak można to leczyć? ?Bardzo proszę o poradę

Powrót do tematów | Powrót do kategorii
Autor Wiadomość
Lekarz weterynarii: Łukasz Sokalski Spec.Chirurg
Data dodania: 2011-04-21
Witam, jakiego tła jest to zapalenie? Co wg. Pani doktor je spowodowało? Jedyne co mi dna myśl przychodzi to uraz - ale wtedy nie czekałaby chyba Pani tak długo. Pozdrawiam.
Lekarz weterynarii: Maciej Czajka
Data dodania: 2011-04-21
W przypadkach nierozpoznanych kulawizn podstawą postawienia rozpoznania jest badanie kliniczne oraz zdjęcia RTG. W takich przypadkach diagnostyka różnicowa powinna obejmować wykluczenie podejrzenia zerwania więzadła krzyżowego kolana, zwichnięcia rzepki, artozy stawu kolanowego na tle przewlekłego zwyrodnienia. 
Czy te choroby zostały wykluczone?

Powrót do tematów | Powrót do kategorii
Powered by: Imperial CMS
Copyright 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone dla PortalWeterynaryjny.pl