Logowanie Rejestracja
E-Mail / Login
Hasło
Strona główna Forum Porady lekarzy weterynarii

Forum

Kategoria: Porady lekarzy weterynarii

Wybierz temat forum:


Powrót do kategorii
Tematy Odpowiedzi Autor Wyświetleń Ostatni Post
dzien dobry mam takie pytanie tydzien temu adoptowalam goldenke 4 miesieczna chowana byla w szopie gdy ja przywiezlismy do domu bardzo nie ladnie pachniala wykapalam ja lecz nadal ma bardzo nieprzyjemny bardzo specyficzny zapach prosze mi powiedziec w jakim szamponie ja wykapac zeby pozbyc sie tego...
1 m_wanczyk2 884
2011-04-19
Martyna
mój królik ma około 2 lata, do tej pory jak był w klatce zawsze sikał do kuwety, ostatnio sika po całej klatce. Na dodatek strasznie śmierdzi, ponieważ cały kuperek ma brudny w sikach a nigdy tak nie miał. dodam jeszcze, że do tej pory w kuwecie, którą czyszczę codziennie zawsze było...
1 domis90 1288
2011-04-15
Mieszko
mój kot wpadł cały do oleju, wykąpałam go dwa razy z rzędu i po dwóch tygodniach jego futerko zaczęło wypadać. Co robić?
1 joanna798 870
2011-04-15
Mieszko
Witam,mój sznaucer miniaturowy został pięć miesięcy temu poddany zabiegowi kastracji.Ostatnio dowiedziałam się,że wskazana jest zmiana karmy na specjalistyczną karmę dla psów kastrowanych,z uwagi na możliwe tworzenie się kamieni nerkowych. Proszę w związku z tym o poradę ,jaką...
1 larry 864
2011-04-13
Sokal
Witam Moje pytanie dotyczy obu preparatów. Czy możliwa jest miejscowa reakcja alergiczna po zastosowaniu i w efekcie ropne zapalenie skóry. U jednego z psów, mam ich 3, około po tyg od aplikacji fyprystu zaistniała opisana reakcja, suka miała końcówkę cieczki. Wymieniłam oba preparaty...
1 magosia 2529
2011-04-13
Sokal
witam, 2 tygodnie temu stwierdzono u mojego kota struwity, niestety stan był na tyle poważny że kot musiał zostać poddany zabiegowi wyszycia cewki moczowej, obecnie powinien być na specjalnej karmie royalalbo hills, niestety mój kot jest strasznie wybrebny i nie chce jeść tych karm,...
1 marzenna 1143
2011-04-13
Sokal
Pytanie dotyczy częstotliwości oraz czasu po jakim może być stosowana kolejna narkoza. Mam 11-sto letnią suczkę,mieszańca.17.03 miała operację ,w zasadzie ratująca życie,gdyż przyplątało się jej zapalenie macicy.Była to operacja,która zakłóciła termin innego zabiegu(usunięcie...
1 sarbel 1125
2011-04-11
Sokal
Witam! Moja kotka ma rok, kiedy mam ją zaszczepić i na co?
1 kaja00b 865
2011-04-09
Mieszko
KOT RASA EUROPEJSKA 16 LAT OD KILKU LAT PROBLEM Z KAMIENIEM NA ZĘBACH ROBIONO BADANIE KRWI NIE MOŻE MIEĆ ZABIEGU WYNIKI WYSZŁY NIEDOBRE ZŁA KONDYCJA WĄTROBY I NEREK OSTATNIO CZĘSTO RANO WYMIOTUJE SAMĄ ŻÓŁCIĄ ZWRACA TEŻ POKARM BARDZO SCHUDŁ MIAŁ 2 RAZY KROPLÓWKĘ ORAZ DOSTAWAŁ...
1 61062506822 1076
2011-04-09
Mieszko
Witam,mam problem z moim 7-miesiecznym psem Beaglem.Otóż pies czesto mi się załątwiał w domu,mimo tego ze wszyscy go wypuszczali na podwórko jak sie obudził,po jedzeniu ,jak i po zabawie.Tłumaczyłąm sobie to tym że jest młody i wyrośnie z tego.Teraz jest cieplej,dni są dłuższe,więc...
1 Justyna1975 881
2011-04-09
Mieszko


        237    238    239    240    241        

Wyświetlam [ 2381 - 2390 ] z 3015

Powrót do kategorii
Powered by: Imperial CMS
Copyright 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone dla PortalWeterynaryjny.pl