Logowanie Rejestracja
E-Mail / Login
Hasło
Strona główna Forum Porady lekarzy weterynarii LEKI HOMEOPATYCZNE NA WĄTROBĘ DLA KOTA

Forum

LEKI HOMEOPATYCZNE NA WĄTROBĘ DLA KOTA

KOT RASA EUROPEJSKA 16 LAT OD KILKU LAT PROBLEM Z KAMIENIEM NA ZĘBACH ROBIONO BADANIE KRWI NIE MOŻE MIEĆ ZABIEGU WYNIKI WYSZŁY NIEDOBRE ZŁA KONDYCJA WĄTROBY I NEREK OSTATNIO CZĘSTO RANO WYMIOTUJE SAMĄ ŻÓŁCIĄ ZWRACA TEŻ POKARM BARDZO SCHUDŁ MIAŁ 2 RAZY KROPLÓWKĘ ORAZ DOSTAWAŁ ZASTRZYKI ANTYBIOTYK ORAZ PRZECIWWYMIOTNE DAJĘ MU KURCZAKA GOTOWANEGO ALE TEŻ MAŁO JE WYCZYTAŁAM ŻE DOBRE EFEKTY DAJE STOSOWANIE HOMEOPATII NIE WIEM CO MU DAWAĆ INNEGO DO JEDZENIA NA WĄTROBĘ DAJĘ MU ORNITIL ORAZ PARĘ RAZY HEPATIL OGÓLNIE JEST SŁABY CAŁY CZAS ŚPI JEŚLI MOŻNA U NIEGO ZASTOSOWAĆ LEKI HOMEOPATYCZNE TO PROSZĘ PODAĆ ICH NAZWĘ

Powrót do tematów | Powrót do kategorii
Autor Wiadomość
Lekarz weterynarii: Mieszko Smulski
Data dodania: 2011-04-09
Dzień dobry.
Nie mam doświadczeń ze stosowaniem leków homeopatycznych. Nie spotkałem się też z doniesieniami na temat ich skuteczności. Zwykle ich działanie poddawane jest w wątpliwość. W takich przypadkach jestem zwolennikiem standardowej terapii. Dieta w związku z zaburzeniami pracy wątroby i nerek ma podstawowe znaczenie w leczeniu tych stanów. Najczęściej stosuje się odpowiednią linię specjalistyczną (leczniczą), konkretną karmę powinien dobrać lekarz weterynarii.
Pozdrawiam.

Powrót do tematów | Powrót do kategorii
Powered by: Imperial CMS
Copyright 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone dla PortalWeterynaryjny.pl