Logowanie Rejestracja
E-Mail / Login
Hasło
Strona główna Forum Porady lekarzy weterynarii

Forum

Kategoria: Porady lekarzy weterynarii

Wybierz temat forum:


Powrót do kategorii
Tematy Odpowiedzi Autor Wyświetleń Ostatni Post
Dzień dobry! Moja sunia ma 8 tygodni(golden ).Wczoraj dałam swojej suczce tabletkę na odrobaczenie i dzisiaj mała załatwiła się a w kupce było pełno robaków.Kupiłam ją kilka dni temu i wg książeczki mała była już raz odrobaczona kiedy miała 4 tygodnie.Dlaczego było tyle tych...
1 lukidadi 1069
2011-05-17
Martyna
Mam ok.8 letniego kocurka - mieszaniec . od małego często wymiotował po jedzeniu chrupek .Od pewnego czasu kupuję karmę Hills dla wrażliwych ponieważ wykryto alergię u starszej kotki . Kocurek ma matową sierść i łupież , czy podawanie ojeju z omega 3 i 6 pomoże ? czy...
1 Adverb2008 915
2011-05-15
Mieszko
Od 4 dni 2-letni królik(wykastrowany) nie oddaje kału i ma zabrudzone podbrzusze moczem. Od dziś chodzi na sztywnych nogach i wyraźnie napina sie do wypróżnienia się , jednak bezskutecznie. Od wczoraj nie chce jeśc, jedynie pije. Niestety jest wekeend i boję się , że mu się pogorszy, a...
1 kajtek 893
2011-05-15
Mieszko
U mojej suczki na początku cieczki pomiędzy pochwą, a odbytem pojawiła się podskórna opuchlizna, wyglądająca jak kula. Z początku była twarda, a teraz, kiedy suka już prawie skończyła cieczkę (już nie jest zainteresowana samcami) opuchlizna jest miękka i troszkę zmalała. W dodatku...
1 majka1 1565
2011-05-15
Mieszko
wczoraj zauważyłam że mój chomik często się drapie i ma niedaleko uszu ma czerwoną skórę.czy on ma pchły?a może alergie?co mam robić?z góry dziękuję
1 anakonda 1004
2011-05-15
Mieszko
Witam!!!Mój Golden od lutego tego roku(po wizycie u Pani doktor)stwierdzajacej ,że trzeba by bylo go bardziej odżywić.,-} dostał propozycje wyboru 2 rodzajów karm suchych Royala i Ariona PREMIUM LARGE PUPPY BREED (wybór mój padł na Ariona -podobno też dobra a tańsza).Piesek fakt z...
1 Rolando85 1028
2011-05-13
Mieszko
Ma kota syberyjskiego Neva Maquerada, ma 10 miesięcy jest wykastrowany, jest codziennie czesany, a pomimo tego od 4 miesięcy bardzo, ale to bardzo lnieje, bez końca, je karmę suchą Royal Canin dla kotów wybrednych. Co mu dodać, źeby ograniczyć lnienie. Będę wgzięczna za informację.
1 ewawojdan 984
2011-05-13
Mieszko
Bardzo proszę o pomoc. Moja 4-ro letnia kotka sika gdzie popadnie. Jest sterylizowana, przez trzy lata normalnie się załatwiała, ale teraz zupełnie jej odbiło. Nic sie nie zmieniło w mieszkaniu, kuwetę ma czyszczona codziennie ale nawet do niej nie zagląda, nie ma też stałego miejsca...
3 Loretta 949
2011-05-18
Mieszko
witam mam dwuletnia kotke i ostatnio zaczela chorowac.schudla i zaczela wymiotowac pokarm. Bylam u weterynarza, miala robiona biochemie krwi, wyniki sa zle:ALT181, AST 269 bilirubina 0.46, mocznik 12,25.weterynarz stwierdzil ze moze byc to albo zatrucie albo zle odzywianie.Miala podana kroplowke...
1 aga 1259
2011-05-13
Mieszko
Mój 4 letni kotek kocurek ma problem: najpierw kurcz łapał go jednej łapce przedniej jakieś 2 lata temu i był spokuj niedawno 3 tyg. temu znów przednią łapkę główke mu skręcało weteryznaz dał mu jakiś zastrzyk , zaraz ponim kotek miał rozwaloną łapke brał zaszczyki...
1 peter15 1023
2011-05-13
Mieszko


        234    235    236    237    238        

Wyświetlam [ 2351 - 2360 ] z 3015

Powrót do kategorii
Powered by: Imperial CMS
Copyright 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone dla PortalWeterynaryjny.pl