Logowanie Rejestracja
E-Mail / Login
Hasło
Strona główna Forum Porady lekarzy weterynarii

Forum

Kategoria: Porady lekarzy weterynarii

Wybierz temat forum:


Powrót do kategorii
Tematy Odpowiedzi Autor Wyświetleń Ostatni Post
Witam, czy trzeba i co ile należy powtarzać szczepienia u psa?
1 aguus33 908
2011-05-30
Mieszko
Labrador dwuletni od 9 dni nie je tylko pije i wymiotuje. Brak kału bo nie ma po czym go mieć. Nawet jak coś zje to najpóźniej po paru godzinach zwymiotuje.Pierwszy weterynarz dawał zastrzyki wzmacniające ale nie pomagało.Drugi weterynarz rozpoznał zmiany w jednym płucu ,zapalenie aż po...
1 robertsa 879
2011-05-30
Mieszko
Dzis moja kotka okociła się.Kiedy ,i co mam zrobić ,aby wiecej nie miała.Codzi mi o coś tanszegoale tez skutecznego.Dodam ,że w marcu poroniła w skutek wypadku.
1 surazka1 1805
2011-05-30
Mieszko
witam jestem właścicielką 7 miesięcznego labradora u kturego stwierdzono po badaniu krwi lekką anemię.jedynym objawem są blade dziąsła.lekarz zalecił przejście na suchą karmę i ryby.czy to mu pomoże?czy mogę jeszcze inaczej pomóc swojemu pieskowi.dziekuje za odpowiedź
1 dorota1406 998
2011-05-30
Mieszko
witam. mój 8 letni pon został poddany kastracji ok. 2 tyg.temu z powodu przeciągającego się stanu zapalneggo jądra oraz zmiany w najądrzu. ok. 3 m-cy wcześniej stwierdzono też u niego cukrzycę - dostaje insulinę lente wos 2 razy dziennie. przy wynikach histopatol. zasugerowano zrobienie...
1 Izab 1173
2011-05-27
Mieszko
Witam:) ostatnio zauważyłam u mojej 1 rocznej suczki buldożki że jej dolny gruczoł sutkowy (przy.macicy)jest twardy a inne miękkie i nie czuć żadnego guzka .. co mam robić? udać się do weterynarza czy to normalne w tym wieku? Z góry dziękuje za odpowiedź:) Pozdrawiam:)
1 niki_lilo 955
2011-05-26
Sokal
Moja kotka (ma okolo 3 lat) okolo dwoch miesiecy temu zaczela tracic apetyt. Lekarz weterynarii stwierdzil, ze powodem sa problemy z zebami i dziaslami, kotce usunieto kilka zebow. Niestety nie zaczela ona jesc. Kolejne wizyty u weterynarza (mieszkam w Niemczech) skonczyly sie na niczym. Po...
1 danuta_kruk 3928
2011-05-26
Sokal
Od około m-ca nasz pies ma problemy z defekacją, traci apetyt albo zjada bardzo małe ilości, popuszcza mocz, a jądra są powiększone. Dzisiejsza wizyta u weterynarza , po przebadaniu psa per rectum i omacaniu brzucha potwierdziła- nowotwór prostaty. Pies je mało, bo gruczoł jest duży i...
1 agnieszka.ogorzalek 1504
2011-05-26
Mieszko
Nie wiem ,czy powinnam pytac ,ale prosze mi pomóc.Moja kotka zalatwia sie u sasiadow w ogródku,tam gdzie maja warzywo,czy jak postawię tam jedzenie dla niej ,nie bedzie sie zalatwiac i przekopywac ogrodka,czy są moze jakies inne sposoby?
4 surazka1 982
2011-05-24
Martyna
Dzień dobry.Mój kot wrócił do domu po kilkudniowej nieobecności.Jest ze mna 9 lat,jest wykastrowany i tak długa nieobecność nigdy mu się nie zdażyła.Problem w tym,że wrócił bardzo poraniony.Raczej nie jest to sprawka innego kocura,rany są rozległe i mocno zainfekowane.Obie przednie...
1 vip0 6575
2011-05-24
Martyna


        232    233    234    235    236        

Wyświetlam [ 2331 - 2340 ] z 3015

Powrót do kategorii
Powered by: Imperial CMS
Copyright 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone dla PortalWeterynaryjny.pl