Logowanie Rejestracja
E-Mail / Login
Hasło
Strona główna Forum Porady lekarzy weterynarii

Forum

Kategoria: Porady lekarzy weterynarii

Wybierz temat forum:


Powrót do kategorii
Tematy Odpowiedzi Autor Wyświetleń Ostatni Post
Witam ! Mój pies przeszedł zabieg kastracji dokładnie tydzień temu .Problem zaczął się na trzeci dzień od zbiegu piesek zaczął sikać a właściwie kropelkować, mocz brał antybiotyk od pierwszego dnia zbiegu już skończył ,lekarka przepisała lek na drogi moczowe zrobiła wyniki ponoć...
9 orsik 3846
2011-06-22
orsik
Ciąg dalszy problemów zdrowotnych mojej jedenastoletniej suczki.Guzki na brzuchu,po przeprowadzonej biopsji,okazały się być naciekiem gruczolakowym - złośliwym.To złośliwym było bardzo mocno podkreślonym przez lekarza.Oferta leczenia była jedna,chemioterapia.Miałaby ona na celu...
1 sarbel 836
2011-06-18
Mieszko
Mój pies york, chłopak ma 8 lat. 3 miesięcy temu zdiagnozowali u niego chorobę przedsionkową. Objawiała się tym że się kręcił w kółko i wchodził na przeszkody. Od kilku dni pojawił się nowy objaw krzywej głowy. Weterynarz neurolog stwierdził u niego zapalenie ucha. Dał antybiotyk...
1 860315 902
2011-06-16
Sokal
Mam 2 letniego ratlerka który ma problem z zębami. Max mój pies ma dziwny brzydko pachnący osad na zębach. Weterynarz u którego byłam powiedział że mleczaki jeszcze mu nie wypadły i trzeba je usunąć. Jestem już umówiona na zabieg. Chciałam zapytać czy taki zabieg jest bezpieczny i ...
1 adusia2_10 991
2011-06-15
Mieszko
odychaja jakby cieżej niż inne i co jakis czas kaszlą bynaj mniej tak to wygląda jak by coś przeszkadzało w oddychaniu .jeść dobrze jedzą chodzą na dworze na noc w oborze. uprzejmie prosze o porade czy jest to do wyleczenia.
1 klemens5 1053
2011-06-15
mishaman
Mam pytanie.... Mam malutkiego kotka okolo 2/3 miesięcy jest u nas juz jakieś 2 tygodniedo tej pory wszystko było wporządku biegała ,skakała ,gryzła dzieci ,apetyt tez miała dobry. Jeszcze dzisiaj rano nie bylo widać żeby coś jej dolegało ,ale jak wróciłam z pracy to leżała przy...
1 klon29 886
2011-06-12
Sokal
Mój kot - "dachowiec" - ma objawy takie jak przy astmie, kaszel, świszczący oddech, oddychanie z otwartym pyszczkiem, a przy tym łzawienie i czerwoną wewnętrzną powiekę. Je normalnie, nie ma gorączki , jest odrobaczony i praktycznie cały czas poza domem. Był leczony trzy razy w ostatnich...
1 TaniuT 910
2011-06-09
Martyna
Witam, Mój jamniczek (12 lat) dzisiaj zaczął się bardzo dziwnie zachowywać, jest jakby bez sił, nie ma ochoty na spacery, nie chce się głaskać (chociaż na co dzień jest ogromnym pieszczochem) leży tylko i cały czas się wierci z miejsca na miejsce, chociaż nigdy tak nie robił. ...
1 maagdalen 883
2011-06-10
Mieszko
tydzien temu kotka okociła się ,miala 6 malych ,po 5 dniach zaczeły zdychac,zostalo 2,bo dzis rano zdechł 4.Byłam z nimi u weterynarza,dostaly wzmacniajace zastrzyki.Troche to dziwne ,bo były silne i raptem jeden za drugim zdychaly.Jednemu z kociakow doktor zrobil sekcje zwlok i powiedzial ze...
1 surazka1 1035
2011-06-07
Mieszko
Mój kot ma problemy z uzębieniem i jednoczesnie z nerkami. Nie można zrobić zabiegu w narkozie, bo może się nie obudzić. Wydałam na kroplówki dużo pieniędzy i nic nie dały. Czy można jakoś pomóc kotu w uporządkowaniu uzębienia bez narkozy? Słyszałam, że można to zrobić...
1 opaczewska 943
2011-06-10
Mieszko


        230    231    232    233    234        

Wyświetlam [ 2311 - 2320 ] z 3015

Powrót do kategorii
Powered by: Imperial CMS
Copyright 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone dla PortalWeterynaryjny.pl