Logowanie Rejestracja
E-Mail / Login
Hasło
Strona główna Forum Porady lekarzy weterynarii

Forum

Kategoria: Porady lekarzy weterynarii

Wybierz temat forum:


Powrót do kategorii
Tematy Odpowiedzi Autor Wyświetleń Ostatni Post
Witam kilka dni temu dostalismy kotka ktorego ktos porzucil.Kotek moze miec od 1-3miesiecy byl strasznie zaglodzony.Pomalu dochodzi do siebie ma apetyt jest rozbrykany normalnie zalatwia swoje potrzeby.Problem tkwi w tym ze ma straszny katar,kicha ,ropieja mu oczka nie wiem jak mu pomoc.Weterynarz u...
1 czester 1128
2010-08-27
Sokal
Witam !Moja 6 letnia kocica perska zachorowała,zaczeło sie od silnej biegunki.Po wizycie u lekarza i dostaniu antybiotyku i kroplowki było co raz gorzej,lekarz powiedział ,ze to zatrucie.Nastepnego dnia po nastepnej dawce antybiotyku i kroplowkach kotek dostał napadów padaczkowych,ktore...
1 niusia32 1237
2010-08-27
Sokal
witam mam buldoga fr. od dłuższego czasu ma na łapkach niedzy palcami czerwone bąble i sie sączą po jakimś czasie same giną a potem znowu się pojawiają .mam inne buldożki i nie zaraziły się ma tylko on co robić?
1 rumburak 1552
2010-08-27
bolilapka
Mam pytanie mam 3 roczną kotkę która mi bardzo linieje nie wiem czy to może jest chora? Choc nie wygląd bo bawi się i ma wspaniały apetyt. Co mnie jeszcze martwi, podaje jej do jedzenie mokrą karmę a na przekąskę słucha i co najgorszę to to że po tej słuchej karmie nie chce mi pic...
1 zabolina2 1195
2010-08-27
bolilapka
Mój chomik dzisiaj zaczął się dziwnie zachowywać . Jak idzie przewraca się na bok i nie umie zachować równowagi . Ma przekrzywioną główkę w jedną stronę i ma bąbel na kolanie oraz na drugiej nużce ma spuchniętą stopę i wyłysiałe miejsca na dolnych łapkach . Nie ma apetytu.Nie...
1 anonimowy1 1836
2010-08-27
Andrzej
Czy oprócz corocznego szczepienia na wściekliznę trzeba szczepić psa również przeciw innym chorobom? Ile razy w roku powinno się odwiedzać weterynarza?
1 Ivonq 1080
2010-08-27
Martyna
Co ile miesięcy należy odrobaczać psa? Moja sunia ma 1,5 roku.W jej 'książeczce zdrowia' jest napisane, że co 3 miesiące (pies jest cały czas w domu, ma ciągły kontakt z ludźmi), ale słyszałam różne opinie.Proszę o odpowiedź.
1 Ivonq 1216
2010-08-27
Martyna
Po ilu godzinach można dotknąć kotka po odpchleniu ? Ma 6 tygodni .
1 corny1511 1456
2010-08-27
Maciej
Witam.Mam takie pytanie,bo niestety nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi.Mam w domu 1-roczną kotkę posterylizacji.Cztery dni temu wprowadziłam do domu małego kotka(samiec) i boję się strasznie o niego.Moja kotka jest w stosunku do mnie i do reszty domowników czasami agresywna,tzn.rzuca się...
1 gvvhgjhf 1271
2010-08-26
bolilapka
Witam! Moja suczka ma 14 miesięcy i nie miała jeszcze cieczki .Jak można rozpoznać objawy i jak wygląda sama cieczka u suczki ?( moja suczka cały dzień jest psem podwórkowym)
1 bettylu 1616
2010-08-26
bolilapka


        278    279    280    281    282        

Wyświetlam [ 2791 - 2800 ] z 3015

Powrót do kategorii
Powered by: Imperial CMS
Copyright 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone dla PortalWeterynaryjny.pl