Logowanie Rejestracja
E-Mail / Login
Hasło
Strona główna Forum Porady lekarzy weterynarii

Forum

Kategoria: Porady lekarzy weterynarii

Wybierz temat forum:


Powrót do kategorii
Tematy Odpowiedzi Autor Wyświetleń Ostatni Post
Witam. Moja 17-letnia kotka od 3 dni nic nie je, nie może się poruszać, ma wyciek ropny z jednego oka i ma je przymknięte, występuje u niej gorączka ponad 40 stopni, podbrzusze ma jakby nabrzmiałe, nie wypróżnia się, od jakiegoś czasu sierść ma matową i posklejaną. Cały czas leży w...
1 kasiaszum44 1152
2010-09-02
Maciej
PROSZĘ O POMOC I RADĘ!!! moj 9-cio miesieczny york ma problem z zebami, polega on : na bardzo kruchym szkliwie, odpryskuje nawet przy delikatnych manipulacjach, lekarz postawił diagnoze: wrodzonego niedorozwoju szkliwa i zebiny! tylko ze moj pies pierwsze zeby miał piekne i mocne ! czyzby bład...
2 toro 1382
2010-09-04
toro
Witam. Mój roczny kocur kastrat od jakiegoś czasu (1 mc) wykazuje zachowania jakby nerwicowe bądź schizofreniczne. Objawy: obserwuje prawą tylną łapę i atakuje ją a następnie gryzie pazury tej łapy, nerwowo wylizuje poczym odbiega na inne miejsce i ponownie to samo. Takie zachowanie...
3 Pat 3705
2011-01-27
Mieszko
Wczoraj musiałam uśpić mojego króliczka, był ciężko chory. Nie daje mi spokoju jedna rzecz. Otóż podczas mierzenia temperatury królik odruchowo wyrwał sie weterynarzowi i skoczył w góre piszcząc. Ja go szybko złapałam w powietrzu i króliczek nie spadł na stół. I w momencie jak...
5 ania1 1749
2010-09-22
ania1
Witam . Mam takie pytanie . Moja 10 tygodniowa suczka przeszła parwowiroze ( o ile można nazwac to przejsciem ) , juz nie ywmiotuje , ani nie ma biegunki , powoli zaczyna jesc i pic ... ale chodzi dołączył jeszcze jeden problem : momentami schyla główke w dół na parę miniut i strasznie...
5 gagatka21 1491
2010-09-02
gagatka21
Witam,mam 3 miesięczną kotkę prawdopodobnie jest z maja chciałam zapytać o sterylizację.Kiedy najlepiej ją wykonać,ile kosztuje i jak przebiega opieka po takim zabiegu,dodam że pochodzę z woj. łódzkiego pozdrawiamSLONECZKO2770
1 SLONECZKO2770 1090
2010-09-01
Sokal
WitamJESTEM WŁAŚCICIELKĄ 2 LETNIEGO PSA DOBERMANA KTÓRY OD ROKU JEST CHORY NA TARCZYCĘ ,NAJPIERW WETERYNARZ WYKRYŁ U NIEGO GRONKOWCA I LECZYŁ GO W TYM KIERUNKU ,POTEM ZASIĘGLIŚMY PORADY INNEGO WETERYNARZA I PO WSTĘPNYCH BADANIACH OKAZAŁO SIĘ ŻE TO NIE GRONKOWIEC TYLKO TARCZYCA,OD PÓŁ...
1 nika 1076
2010-09-01
bolilapka
Zwracam się prośbą o poradę i skierowanie do kompetentnego okulisty w okolicy śląska. Leczenie naszego kota od kilku miesięcy nie daje rezultatów. Kot Czyngis ma prawie 10 lat (ur.25.01.2001) pochodzi z
1 edwardzdrojewski 1012
2010-09-01
bolilapka
Witam serdecznie.U mojego króliczka od jakiegoś czasu pojawił się obrzęk łapek przednich jak i tylnich a na podeszwach miał strupki. Lekarz weterynarz zidentyfikował to jako odleżyny ze względu że zwierzak ostatnio zrobił się mało ruchliwy i nic na to nie poradzi. Podczas jednej z...
1 mario80r 3386
2010-08-31
Andrzej
Cztery tygodnie temu mój chomik urodził małe. Teraz są już dość duże.Czy mogę je oddać do sklepu zoologicznego?
1 zmierzchnia 1001
2010-08-31
Andrzej


        276    277    278    279    280        

Wyświetlam [ 2771 - 2780 ] z 3015

Powrót do kategorii
Powered by: Imperial CMS
Copyright 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone dla PortalWeterynaryjny.pl