Logowanie Rejestracja
E-Mail / Login
Hasło
Strona główna Forum Porady lekarzy weterynarii padaczka u maltańczyka

Forum

padaczka u maltańczyka

Witam. Mój maltańczyk ma 4 lata i jest po kastracji. Miesiąc temu podczas jedzenia, przez 3 kolejne dni dostawał "szczękościsku" i nie wiedziałem co to jest, myślałem że to wina karmy więc zmieniłem. 2 tyg temu podczas jedzenia dostał padaczki. Nie wiedziałem jak postąpić z żoną to przeczekaliśmy. Po ataku pies nie był świadomy i bardzo agrsywny do nas - nie poznawał nas. Pojechaliśmy do weterynarza. Zrobiliśmy badania narządów wew - trzustka, żołądek, wątroba i wszystko ok - wyniki w normie. Lekarz przypisał czopki Luminał i mamy podawać podczas ataku. Dodatkowo nagrać atak aby doprecyzować czy to padaczka Wczoraj podczas jedzenia pies znowu miał atak. Po podaniu czopka drgawki mijają ale pies jest nadal nieświadomy przez co agrsywny do nas i do córki. Dzisiaj rano ponownie podczas przy jedzeniu atak wystąpił i znowu był agrsywny. Nie wiem co dalej mam począć bo nie wiem jak dalej leczyć/postępować. Bardzo też się boję co będzie gdy córka sama będzie z psem w domu a pies dostanie ataku. Mieszkam w Ełku i nie wiem też do jakiego dobrego lekarza się udać aby w najlepszy sposób pomóc psu. Nie wiem czy to ma znaczenie ale pies jest po kastracji (już ponad 2 lata) i ataki występują przy jedzeniu. Nie wiem co jeszcze ma wpływ na to że te ataki występują.

Brak odpowiedzi w temacie.


Powrót do tematów | Powrót do kategorii
Powered by: Imperial CMS
Copyright 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone dla PortalWeterynaryjny.pl