Logowanie Rejestracja
E-Mail / Login
Hasło
Strona główna Regulamin

Regulamin

Definicje

 

PortalWeterynaryjny.pl - portal umożliwiający wyszukiwanie lekarzy weterynarii oraz pozostałych usługodawców świadczących usługi dla zwierząt.
Usługodawcy - osoby lub firmy świadczące usługi dla zwierząt.
Użytkownik - każda osoba odwiedzająca portal, zarejestrowana lub nie, korzystająca z dostępnych w portalu opcji.

 

 

Postanowienia ogólne

 

 1. Poniższy regulamin obowiązuje w portalu internetowym PortalWeterynaryjny.pl (zwanym dalej Portalem). Określa prawa i obowiązki użytkowników korzystających z Portalu.

 2. Niniejszy Regulamin jest udostępniony użytkownikom za pośrednictwem Portalu.

 3. Każdy użytkownik jest zobowiązany do zapoznania się z treścią Regulaminu przed rozpoczęciem korzystania z usług Portalu.

 4. Rejestracja w Portalu jest darmowa zarówno dla usługodawców jak i użytkowników.

 5. Podczas rejestracji osoba rejestrująca się podaje login (nazwę użytkownika), który umożliwia dostęp do indywidualnego konta w Portalu.

 6. Podczas rejestracji osoba rejestrująca się musi podać prawdziwe dane.

 7. Każdy lekarz weterynarii rejestrujący konto jest zobowiązany do wypełnienia pól:

  - Nr prawa wykonywania zawodu*,

  - Przynależność do izby lekarsko-weterynaryjnej*.

  * - Dane te są niezbędne do pełnej aktywacji konta przez administratora Portalu.

 8. Rejestracja w Serwisie jest równoważna z zaakceptowaniem niniejszego regulaminu.

 9. Proces rejestracji kończy się aktywacją konta. Dane aktywacyjne są przesyłane na podany podczas rejestracji adres e-mail.

 10. Dokonując rejestracji w Portalu, Użytkownik wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z Polityką Ochrony Prywatności zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną z późniejszym zmianami.

 11. Każdy użytkownik zobowiązany jest do przestrzegania postanowień niniejszego Regulaminu od chwili rozpoczęcia korzystania z Usług.

 

 

Prawa i obowiązki dotyczące użytkowników Portalu

 

 1. Korzystając z portalu użytkownicy mogą:

  a) założyć indywidualne konto użytkownika (zabrania się używania w nazwie użytkownika oraz tytułach, adresów stron internetetowych);

  b) korzystać z wyszukiwarek umożliwiających wyszukanie lekarzy weterynarii, hodowców zwierząt, psychologów zwierzęcych, hoteli dla zwierząt, sklepów zoologicznych, salonów pielęgnacji zwierząt, treserów zwierząt, fundacji i organizacji charytatywnych;

  c) dodawać bezpłatnie ogłoszenia;

  d) wykupić dostęp do książeczek zdrowia w lecznicy uprawnionej do zakładania książeczek, spis lecznic znajduje się na stronie www.portalweterynaryjny.pl/ksiazeczki-zdrowia.html;

  e) przeglądać opisy wizyt w książeczkach zdrowia zwierząt;

  f) dodawać i usuwać zdjęcia swojego zwierzęcia w książeczkach zdrowia;

  g) kontaktować się z lekarzami, pozostałymi usługodawcami oraz pomiędzy użytkownikami za pomocą wewnętrznego systemu komunikacji.

  h) bezpłatnie zadawać pytania lekarzom weterynarii w dziale "Porady specjalisty". Porady przez internet należy traktować wyłącznie jako wskazówki - nie zastąpią one wizyty w gabinecie weterynaryjnym.

 2. Portalweterynaryjny.pl w ramach świadczonych usług umożliwia lekarzom:

  a) założenie indywidualnego konta lekarza/ przychodni weterynaryjnej (zabrania się używania w nazwie użytkownika oraz tytułach, adresów stron internetetowych);

  b) założenie indywidualnego konta dla użytkownika;

  c) korzystania z wyszukiwarek umożliwiających wyszukanie lekarzy weterynarii, hodowców zwierząt, psychologów zwierzęcych, hoteli dla zwierząt, sklepów zoologicznych, salonów pielęgnacji zwierząt, treserów zwierząt, fundacji i organizacji charytatywnych;

  d) nieodpłatnie publikować dane teleadresowe w katalogu branż;

  e) dodawanie bezpłatnych ogłoszeń;

  f) zakładanie książeczek zdrowia zwierząt po wykupieniu odpowiedniej ilości książeczek za pośrednictwem portalu oraz pobieranie opłat od właścicieli zwierząt za korzystanie z książeczek zdrowia zwierząt;

  g) dodawanie wizyt

  h) kontaktowanie się z właścicielami zwierząt, pozostałymi usługodawcami oraz z użytkownikami portalu za pomocą wewnętrznego systemu komunikacji.

  i) wykupienie abonamentu wg cennika, stworzenie własnej strony internetowej w domenie portalu za pośrednictwem kreatora stron www, w celu przedstawienia pełnej oferty świadczonych usług.

  j) publikowanie artykułów sponsorowanych w portalu (wg cennika);

 3. Portalweterynaryjny.pl w ramach świadczonych usług umożliwia pozostałym usługodawcom tj. hodowcom zwierząt, psychologom zwierzęcym, właścicielom hoteli dla zwierząt, właścicielom sklepów zoologicznych, właścicielom salonów pielęgnacji zwierząt, treserom zwierząt, fundacjom i organizacjom charytatywnym:

  a) założenie indywidualnego konta odpowiedniego dla świadczonych przez siebie usług (zabrania się używania w nazwie użytkownika oraz tytułach, adresów stron internetetowych);

  b) nieodpłatnie publikować dane teleadresowe w katalogu branż;

  c) dodawanie bezpłatnych ogłoszeń;

  d) kontaktownie się z właścicielami zwierząt, pozostałymi usługodawcami oraz z użytkownikami portalu za pomocą wewnętrznego systemu komunikacji.

  e) wykupienie abonamentu, stworzenie własnej strony internetowej w domenie portalu za pośrednictwem kreatora stron www, w celu przedstawienia pełnej oferty świadczonych usług (wg cennika);

  f) publikowanie artykułów sponsorowanych w portalu (wg cennika);

 

 

Odpowiedzialność

 

 1. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w Portalu.

 2. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za jakość usług świadczonych przez Usługodawców reklamujących swoje usługi się w Portalu.

 3. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za okresowe i chwilowe przerwy w funkcjonowaniu systemu, wynikające z przeprowadzania modyfikacji technicznych oraz z działań, mających na celu poprawę jakości aplikacji. O przerwach tych oraz czasie ich trwania użytkownicy zostaną powiadomieni z odpowiednim wyprzedzeniem, o ile będzie to możliwe.

 4. Zabrania się korzystania z elementów graficznych, treści oraz innych elementów zamieszczonych na Portalu jak również na stronach użytkowników bez zgody ich właścicieli.

 5. Zabrania się wykorzystywania Systemu Wewnętrznej Komunikacji w celu rozsyłania reklam towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych oraz innych treści uznawanych jako SPAM.

 

 

help.gif
dodaj_ogloszenie.gif

Znajdź firmę

zachodnio pomorskie pomorskie lubuskie dolnośląskie opolskie śląskie małopolskie podkarpackie lubelskie podlaskie warmińsko mazurskie mazowieckie świętokrzyskie wielkopolskie łódzkie kujawsko pomorskie
Wybierz województwo.
Powered by: Imperial CMS
Copyright 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone dla PortalWeterynaryjny.pl