Logowanie Rejestracja
E-Mail / Login
Hasło
Strona główna Forum Porady lekarzy weterynarii 4 miesięczny szczeniak, co mu jest?

Forum

4 miesięczny szczeniak, co mu jest?

Witam, mam pytanie, najlepiej do lekarzy weterynarii. Posiadamy 4 miesięcznego szczeniaka rady patterdale terrier. Od paru dni szczeniak widocznie źle się czuję, piszczy, ma bóle w okolicach brzuszka, dużo śpi, często siada lub kładzie się na podłodze, w kojcu i ma lekkie drżenie tylnich nóżek, poprostu widać że odczuwa ból. Od razu powiem że pies ma apetyt, robi zdrowe kupki, ma też chwile gdy czuje się wręcz bardzo dobrze, biega, bawi się i nie jest "zamulony". Jest to suczka, chodzimy z nią do weterynarza już od paru dni, badali ja ale nadal nie wiedzą co się do końca może dziać , badania krwi są ponoć bardzo dobre, miała lekko zawyzszony poziom glukozy, norma to podobno 6, ona miała 7, ale mówią że badania bardzo dobre, nie ma temperatury, I wygląda wszystko wporzadku... Czy ktoś może mieć jakie kolwiek pojęcie, co może być z pieskiem nie tak?.. W razie pytań udzielę wszelkich informacji..

Powrót do tematów | Powrót do kategorii
Autor Wiadomość
Gieencezet
Data dodania: 2019-09-04
Dodam jeszcze że szczebiak dużo śpi i pije całkiem sporo wody, była szczepiona, I używamy karmy Wolf of wilderness, wcześniej uzywalismy purriny ale ja odstawilismy w trosce o pieska

Powrót do tematów | Powrót do kategorii
Powered by: Imperial CMS
Copyright 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone dla PortalWeterynaryjny.pl