Logowanie Rejestracja
E-Mail / Login
Hasło
Strona główna Pomoc Użytkownicy Właściciel zwierzęcia

Właściciel zwierzęcia

Rejestracja
Tworząc własny profil na portwalweterynaryjny.pl uzyskasz dostęp do wszystkich narzędzi, które przygotowaliśmy dla naszych użytkowników. Wybierając zakładkę rejestracja należy zaznaczyć odpowiedni typ konta (właściciel zwierzęcia, czy usługodawca), a następnie przejść do uzupełniania krótkiego formularza rejestracyjnego.
Tworząc profil właściciela zwierzęcia wystarczy wybrać nazwę użytkownika, podać jego hasło jak również adres e-mail, po czym zapoznać się z regulaminem, zaakceptować go oraz przepisać kod zabezpieczający z widniejącego tam obrazka, a następnie kliknąć Zarejestruj.

 

scr_1.jpg

 

Po zalogowaniu
Po zalogowaniu w prawym górnym rogu portalu widnieje okno z opcjami przeznaczonymi dla właściciela zwierzęcia - jest to dostęp do skrzynki e-mail, ogłoszeń oraz do panelu zarządzania kontem.

  • Posiadanie własnej skrzynki pocztowej na portalu weterynaryjnym pozwala w łatwy i wygodny sposób kontaktować się z poszczególnymi firmami, usługodawcami oraz innymi użytkownikami portalu.
  • Opcja ogłoszenia umożliwia dodawanie ogłoszeń związanych z branżą weterynaryjną - oddam, sprzedam, kupię, poszukuję, oferuję i inne. Klikając tę opcję użytkownik ma możliwość dodać ogłoszenie, jak również przechowywać te wcześniej dodane.
  • Użytkownik ma także możliwość korzystania z wielu narzędzi znajdujących się w panelu zarządzania kontem. Zostały one pogrupowane w poszczególne segmenty.

 

scr_17.jpg

 

Konfiguracja

  • Pierwszy z nich - konfiguracja - podzielony na trzy opcję - twoje dane, zmiana hasła i zmiana adresu Email - umożliwia użytkownikowi edytowanie lub też wprowadzanie nowych informacji dotyczących swojego konta.

 

scr_7.jpg

 

Wiadomości

  • Segment wiadomości przeznaczony jest do archiwizowania i przeglądania wiadomości wysłanych i przychodzących, jak również do tworzenia i wysyłania nowych. Aby odebrać nową wiadomość wystarczy kliknąć opcję odebrane, chcąc dotrzeć do wiadomości wysyłanych przez użytkownika konta należy kliknąć opcję wysłane, a w celu utworzenia nowej wiadomości email wybrać opcję wyślij wiadomość.

 

scr_8.jpg

 

Twoje Zwierzęta

  • Lista książeczek zdrowia zwierząt to miejsce gdzie pacjent może śledzić zapisy lekarzy w książeczkach podopiecznych. Zamieszcza on w nich informacje dotyczące przebytych chorób zwierzęcia, historii jego leczenia, wyników badań, szczepień, wizyt u specjalistów, jak również fotografię i inne. Dzięki temu użytkownik posiada szybki dostęp do wszystkich interesujących go danych.

 

scr_20.jpg

 

Ogłoszenia

  • Segment - ogłoszenia - podzielony został na dwie opcje - pierwsza z nich to dodaj ogłoszenie - która umożliwia zamieszczenie na stronie ogłoszenia (jego tytuł, treść, cenę usługi, dane kontaktowe wystawiającego ogłoszenie, jego ważność, oraz zdjęcia). Druga opcja - twoje ogłoszenia - to baza ogłoszeń użytkownika.

 

scr_12.jpg

 

Porady specjalistów

  • Porady specjalisty to segment składający się z opcji twoje pytania do specjalistów (będącej bazą zadanych pytań) oraz zadaj pytanie, gdzie umieszcza się treść pytania nurtującego użytkownika, aby w szybki i łatwy sposób zasięgnąć porad specjalisty.

 

scr_23.jpg

help.gif
dodaj_ogloszenie.gif

Znajdź firmę

zachodnio pomorskie pomorskie lubuskie dolnośląskie opolskie śląskie małopolskie podkarpackie lubelskie podlaskie warmińsko mazurskie mazowieckie świętokrzyskie wielkopolskie łódzkie kujawsko pomorskie
Wybierz województwo.
Powered by: Imperial CMS
Copyright 2009 © Wszelkie prawa zastrzeżone dla PortalWeterynaryjny.pl