Logowanie Rejestracja
E-Mail / Login
Hasło
Strona główna Pomoc Użytkownicy Usługodawca

Usługodawca

Rejestracja
Tworząc własny profil na portwalweterynaryjny.pl uzyskasz dostęp do wszystkich narzędzi, które przygotowaliśmy dla naszych użytkowników. Wybierając zakładkę rejestracja należy zaznaczyć odpowiedni typ konta (właściciel zwierzęcia, czy usługodawca), a następnie przejść do uzupełniania krótkiego formularza rejestracyjnego.
Zakładając konto usługodawcy trzeba wybrać z listy charakterystykę działalności (hotele dla zwierząt, psycholog zwierzęcy, sklepy zoologiczne, tresura zwierząt, itp.), po czym przejść do podawania podstawowych informacji dotyczących konta oraz firmy (nazwa, dane kontaktowe, itd.). Następnie zapoznać się z regulaminem, zaakceptować go oraz przepisać kod zabezpieczający z widniejącego tam obrazka. Kończąc rejestrację kliknij: Zarejestruj.

 

scr_2.jpg

 

Po zalogowaniu
Po zalogowaniu w prawym górnym rogu portalu widnieje okno z opcjami przeznaczonymi dla usługodawcy - jest to dostęp do skrzynki e-mail, książeczek zdrowia oraz do panelu zarządzania kontem.

  • Skrzynka pocztowa - Posiadanie własnej skrzynki pocztowej na portalu weterynaryjnym pozwala w łatwy i wygodny sposób kontaktować się z poszczególnymi firmami oraz klientami.
  • Książeczki zdrowia - Książeczki zdrowia to usługa umożliwiająca użytkownikowi stworzenie bazy zawierającej dane dotyczące jego klientów. Każdy z nich może posiadać na portalu swoją książeczkę - tworzymy ją poprzez opcję dodaj książeczkę. Wszystkie książeczki zawierają nazwę pacjenta, jego identyfikator oraz dane właściciela. Poprzez wybór odpowiednich narzędzi (edytuj, lekarze, wizyty, laboratorium) w bardzo łatwy sposób użytkownik może nimi zarządzać. W książeczkach zamieszcza się informacje dotyczące przebytych chorób zwierzęcia, historii jego leczenia, wyników badań, szczepień, wizyt u specjalistów, jak również fotografię i inne. Dzięki temu użytkownik posiada szybki dostęp do wszystkich interesujących go danych. 
  • Twoje konto - Przejście do pełnego widoku konta użytkownika.

 

scr_4.jpg

 

Panel zarządzania kontem

Usługodawca ma także możliwość korzystania z wielu narzędzi znajdujących się w panelu zarządzania kontem. Zostały one pogrupowane w poszczególne segmenty.

 

user_company_account.jpg

Konfiguracja

  • Pierwszy z nich - konfiguracja - podzielony na trzy opcję - twoje dane, zmiana hasła i zmiana adresu Email umożliwia użytkownikowi edytowanie lub też wprowadzanie nowych informacji dotyczących swojego konta.

 

scr_7.jpg

Wiadomości

  • Segment wiadomości przeznaczony jest do archiwizowania i przeglądania wiadomości wysłanych i przychodzących, jak również do tworzenia i wysyłania nowych. Aby odebrać nową wiadomość wystarczy kliknąć opcję odebrane, chcąc dotrzeć do wiadomości wysyłanych przez użytkownika konta należy kliknąć opcję wysłane, a w celu utworzenia nowej wiadomości email wybrać opcję wyślij wiadomość.

 

scr_8.jpg

Twoja strona www

  • Usługodawcy zalogowani na portalu weterynaryjnym mają możliwość szybkiego stworzenia swojej własnej strony internetowej w subdomenie portalu. Taka strona posiada swój własny adres oraz określoną datę, po upłynięciu której strona po prostu wygasa. Niezwykle istotny jest fakt, iż to sam użytkownik zarządza stroną, przez co może on z łatwością przedstawić swoją ofertę, a co za tym idzie pozyskać nowych klientów. Ponadto link do strony umieszczany zostaje na portalu - co staje się dodatkowym aspektem promocyjnym firmy. Aby stworzyć stronę należy po zalogowaniu przejść do segmentu twoja strona www i wybrać opcję panel administracyjny, gdzie za pomocą poszczególnych narzędzi (konfiguracja, zarządzanie podstronami, zarządzanie oknami) użytkownik może dodawać treść strony, fotografie, jak również decydować o jej wyglądzie i rozmieszczeniu danych na stronie. Ponadto użytkownik ma możliwość sprawdzenia statystyk odwiedzin strony - przez co zorientuje się czy tego rodzaju forma promocji przynosi jakiekolwiek efekty. W razie pytań i ewentualnych problemów warto skorzystać z opcji pomoc i wsparcie techniczne, która jest swego rodzaju instrukcją obsługi systemu administracyjnego. Aby przejść do gotowej strony należy kliknąć twoja strona w segmencie twoja strona www. Usługa ta trwa przez rok, po upływie tego czasu można zdecydować się na dłuższe korzystanie z niej poprzez wybranie opcji przedłuż ważność strony.

 

scr_9.jpg

 

Ogłoszenia

  • Segment - ogłoszenia - podzielony został na dwie opcje - pierwsza z nich to dodaj ogłoszenie - która umożliwia zamieszczenie na stronie ogłoszenia (jego tytuł, treść, cenę usługi, dane kontaktowe wystawiającego ogłoszenie, jego ważność, oraz zdjęcia). Druga opcja - twoje ogłoszenia - to baza ogłoszeń użytkownika.

 

scr_12.jpg

 

help.gif
dodaj_ogloszenie.gif

Znajdź firmę

zachodnio pomorskie pomorskie lubuskie dolnośląskie opolskie śląskie małopolskie podkarpackie lubelskie podlaskie warmińsko mazurskie mazowieckie świętokrzyskie wielkopolskie łódzkie kujawsko pomorskie
Wybierz województwo.
Powered by: Imperial CMS
Copyright 2009 © Wszelkie prawa zastrzeżone dla PortalWeterynaryjny.pl