Logowanie Rejestracja
E-Mail / Login
Hasło
Strona główna Pomoc Co nowego w portalu ? Książeczki zdrowia pacjentów

Książeczki zdrowia pacjentów

Książeczki zdrowia to usługa umożliwiająca lekarzom weterynarii stworzenie bazy zawierającej dane dotyczące jego klientów, a tym wgląd do nich. Aby właściciel zwierzęcia mógł otrzymać możliwość szybkiego wglądu do karty leczenia swojego podopiecznego, musi utworzyć konto na portaluweterynaryjnym.pl i aktywować je – może dokonać tego w niektórych współpracujących z portalem lecznicach lub tez samodzielnie w domu.

 

 

Wszystkie książeczki zawierają nazwę pacjenta, jego identyfikator oraz dane właściciela. W książeczkach zamieszcza się informacje dotyczące przebytych chorób zwierzęcia, historii jego leczenia, wyników badań, szczepień, wizyt u specjalistów, jak również fotografię i inne. Dzięki temu użytkownik, jak również lekarz posiadają szybki dostęp do wszystkich interesujących ich danych.

 

 

Wygląda to dokładnie tak jak wydruk opisu wizyty, tylko widnieje on na ekranie komputera. Dzięki książeczkom pacjenci mogą zapomnieć o takich sprawach, jak ciągłe sprawdzanie terminu szczepień, wizyt kontrolnych i kolejnego odrobaczenia. Ponadto nie musimy poświęcać czasu w gabinecie lekarskim na zapisywanie zaleceń weterynarza i ewentualnego dawkowania lekarstw – można sprawdzić to przecież w internetowej karcie leczenia.

 

 

Co więcej lekarz do opisu może załączyć zdjęcia zwierzęcia zrobione podczas wizyty (znamiona, rany, obrzęki, itd.), co znacznie ułatwia monitorowanie postępów leczenia wielu chorób. W opisie wizyty widnieją również dane lekarza ordynującego. Za pomocą wewnętrznego systemu komunikacji Portalu Weterynaryjnego można z łatwością skontaktować się z wybranym lekarzem naszej lecznicy drogą mailową.

 

 

Odnalezienie konkretnych informacji ułatwia podział systemu na czytelne kategorie. Fakt ten jest niezwykle istotny dla komunikacji między lecznicami - jeśli np. podczas wyjazdu zachodzi konieczność udania się do innego lekarza lub też specjalista, który zajmował się naszym podopiecznym jest chwilowo nieosiągalny - wystarczy dostęp do Internetu, aby obcy nam weterynarz mógł przejrzeć całą historię leczenia.

 

 

Koszt dostępu przez Internet do karty zwierzęcia wynosi 30.00 PLN rocznie. Po upłynięciu terminu ważności książeczki zdrowia, można przedłużyć go w lecznicy, bądź samodzielnie za pomocą wygodnego systemu płatności.


help.gif
dodaj_ogloszenie.gif

Znajdź firmę

zachodnio pomorskie pomorskie lubuskie dolnośląskie opolskie śląskie małopolskie podkarpackie lubelskie podlaskie warmińsko mazurskie mazowieckie świętokrzyskie wielkopolskie łódzkie kujawsko pomorskie
Wybierz województwo.
Powered by: Imperial CMS
Copyright 2009 © Wszelkie prawa zastrzeżone dla PortalWeterynaryjny.pl