Logowanie Rejestracja
E-Mail / Login
Hasło
Strona główna Forum Porady lekarzy weterynarii Zmiany skòrne na grzbiecie u owczarka niemieckiego

Forum

Zmiany skòrne na grzbiecie u owczarka niemieckiego

Moja suczka ma 4,5 roku .Jest teraz w czasie miesiaczkowania.Pare dni temu zjadla cala tubke masci witaminowaj dla kota.Potem zjadla jeszcze kawalki folii i papieru.Robi tak gdy czasami zostawiam ja sama w domu.Od poniedzialku ma rozwolnienie ,duzo pije daje jej tez jesc.Dzisiaj bedac z nia na spacerze zauwarzylam ze bola ja biodra ale nie to jest najgorsze gdy chcialam ja wytrzec recznikiem dotknelam jej grzbietu i zapiszczala.Zaczelam patrzec w jej siersc i co zobaczylam ze ma pelno hmm nie wiem jak to nazwac ale wygladaja jak krosty,pryszcze a moze ranki z ktòrych wydobywa sie plyn i wypada jej sierc w danym miejscu.Te miejsca bardzo ja bola.Od kilku dni gubi siersc ale to co teraz ma to jest cos okropnego.Miejsca chore bola ja.Prosze mi powiedziec co to moze byc i jak mozna to leczyc? Czy ona moze umrzec? dziekuje za szybka odpowiedz

Powrót do tematów | Powrót do kategorii
Autor Wiadomość
Lekarz weterynarii: Tomasz Kutrzuba
Data dodania: 2012-09-23
Niestety, trzeba natychmiast udać się do lekarza wet. i zbadać psa, wykonać diagnostykę i leczenie na podstawie wyników. Opisane objawy mogą świadczyć o różnych schorzeniach, jednak zostawienie takiego stanu skóry jest groźne i trzeba pamiętać, że bakterie będą się rozprzestrzeniać nie tylko na zewnątrz skóry, tak więc należy jak najszybciej zacząć psa skutecznie leczyć.

Powrót do tematów | Powrót do kategorii
Powered by: Imperial CMS
Copyright 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone dla PortalWeterynaryjny.pl