Logowanie Rejestracja
E-Mail / Login
Hasło
Strona główna Forum Porady lekarzy weterynarii złamana łapka u yorka

Forum

złamana łapka u yorka

Witam bardzo proszę o jakieś informacje na temat zabiegów operacyjnych u takich małych piesków. Mój 2 m-czny York tak fatalnie spadł ze schodów że złamał łapkę. z opisu zdjęcia RTG wynika, że jest to złamanie skośne z podejrzeniem odłamu, 1/3 bliższej kości piszczelowej i strzałkowej kończyny lewej tylnej. Na środę jestem umówiona w gabinecie weterynaryjnym gdzie ma zapaść decyzja czy będzie założony gips czy potrzebna będzie operacja. od soboty czytam o narkozie u tak młodych piesków i jestem przerażona, nie prosze o uspokojenie mnie że wszystko będzie dobrze tylko o opinię specjalisty który mi wytłumaczy czego sie moge spodziewać. Pozdrawiam, zrozpaczona Małgorzata

Powrót do tematów | Powrót do kategorii
Autor Wiadomość
Lekarz weterynarii: Maciej Czajka
Data dodania: 2016-08-30
Zastosowane leczenie jest ściśle związane z konkretnym przypadkiem. Nie mogę przez internet sugerować najlepszej metody jaką należy tu zastosować. Wybór pomiędzy leczeniem zachowawczym, a postępowaniem chirurgicznym zależy od lekarza prowadzącego. Zabiegi chirurgiczne u tak małych zwierząt mają dużą szansę powodzenia, proszę nie martwić się na zapas.

Powrót do tematów | Powrót do kategorii
Powered by: Imperial CMS
Copyright 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone dla PortalWeterynaryjny.pl